Karikatūras

Gatis Šļūka. Miljonāra tests

Valdība nolēmusi, ka no 6. decembra, veicot darba pienākumus klātienē, kur ir iespējams kontakts ar citām personām, būs jāveic regulāra Covid-19 testēšana divas reizes nedēļā, izmantojot antigēna paštestus. Prasība attieksies uz visiem darbiniekiem – gan pret Covid-19 vakcinētiem, gan nevakcinētiem. Testus pamatā apmaksāšot valsts, patlaban notiekot iepirkums. Pēc sākotnējām aplēsēm, testi Latvijai astoņu nedēļu periodam varētu izmaksāt apmēram 14–15 miljonus eiro. Arī izglītības iestādēs notiek pāreja uz Covid-19 antigēnu paštestu izmantošanu, atsakoties no laboratoriju veiktajiem testiem. Paštestus izglītības iestādēs plāno lietot desmit nedēļas.

Veselam
Eksperti brīdina: gulēšana ar slapjiem matiem var beigties ne tikai ar nekārtīgu frizūru
Tramps atkal draud Eiropai: ko šoreiz viņš izdomājis?
VIDEO. Tēvs ar divām meitām iegāja sieviešu tualetē un saniknoja garāmgājēju – saceltais skandāls viņam dārgi maksā
NATO brīdina un atklāj, kas ir Baltijas reģiona tiešākais drauds
VIDEO. “Tā ir viņu māja tagad!” Lāču mamma ar pieciem mazuļiem nekautrīgi ieņem terasi un ālējas pa šūpuļtīkliem
TV24
Mārtiņš Staķis: Putins dzīvo savā burbulī, bet Eiropai trūkst skaidras stratēģijas Ukrainas uzvarai
Brīdina par ļoti stipru karstumu Latvijā: tuvākajās dienās gaiss sakarsīs līdz pat +35 grādiem
TV24
Sabiedrība tika maldināta! Eksperte asi kritizē līdzšinējo pieeju aizsardzībai
Miris bijušais Valmieras un Dailes teātra aktieris Vērdiņš
Kokteilis
“Varbūt kāds piķis sanāk!” Magone šķūnī atrod negaidītas lietas, draudzenes pārsteigtas