Karikatūras

Gatis Šļūka. Sapsihojies Ušakovs

Rīgas domē turpinās domstarpības – partija “Saskaņa” joprojām uzstāj, ka jānomaina galvaspilsētas mērs Oļegs Burovs (“Gods kalpot Rīgai”). Savukārt “GKR” pārstāvji aicina koalīcijas kolēģus turpināt strādāt kopā. Tikmēr bijušais Rīgas mērs, tagad Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs (“Saskaņa”) pirmdien izplatīja vēstuli, kurā asi kritizēja Burovu. “Mērķtiecīgi tiek likvidēts viss, ko ir izdevies paveikt iepriekš. Tas viss, ko jūs, deputāti no “Saskaņas” un “GKR” šajos 10 gados paveicāt! [..] Pilsētu, īpaši krīzes apstākļos, nevar vadīt cilvēks, kurš ir kļuvis par mēru vienīgi tāpēc, ka iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājis čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem. Aiz tiem, kam vajag. [..] Pilsētu nevar vadīt cilvēks, kura vārds jau ir kļuvis par etalonu divkosībai un meliem. Īpaši skaļi un jautri gribas smieties par pašreizējā mēra paziņojumiem par viņa dziļo naidu pret korupciju, shēmām un aizkulišu vienošanos. Pornoaktrises, kad runā par morāli, izklausās daudz patiesāk un ticamāk,” raksta N. Ušakovs. Jāpiebilst, ka vakar Rīgas Centrāltirgū tika sākti tirdzniecības kiosku demontāžas darbi.

RAKSTA REDAKTORS
“Mēs riskējam zaudēt ļoti spējīgus jauniešus,” Inga atklāj vēl kādu Latvijas izglītības problēmu – nespēju parūpēties par gudrajiem
Aināra Šlesera dēls Ričards dzīvo, cepuri kuldams – pērn dāvanā saņēmis glaunu auto, arī Saeimā nauda nāk
TESTS. Pirms daudziem gadiem atbildes uz šiem 7 jautājumiem zināja daudzi, tagad – tikai cilvēki ar augstu IQ
Mājas
7 gadi nelaimju! 6 populārākās māņticības, ko zina teju katrs latvietis – vai zini to skaidrojumu?
FOTO. Putina lielais 9. maija šovs šoreiz bez tankiem: ārzemju prese pamanījusi detaļas, kas Maskavai varētu nepatikt
Kokteilis
Tu noteikti pazīsti kādu Aunu! Šīs zodiaka zīmes dusmās ir visbriesmīgākās – labāk tās neaiztikt vispār!
RAKSTA REDAKTORS
Vienā dienā aviobiļete uz Prāgu maksā 472 eiro, bet jau aiznākamajā – 84. Kāpēc “airBaltic” biļešu cenas mainās pa dienām?
“Par sakņu piekrāsošanu un izfēnošanu jau 80 eiro!” Sievietes “mērās”, cik mēnesī tērē frizētavā
Kokteilis
“Ilgi nebija jāgaida” – rakstnieces Daces Rukšānes dravu kāds kārtīgi papostījis
Jaunie laiki var sākties: Ungārijas parlaments ievēl Maģaru premjerministra amatā