Karikatūras
Gatis Šļūka. Saules pannelis
Šonedēļ Latvijā būs visai saulains un ļoti silts laiks, un sinoptiķi prognozē, ka ceturtdien un piektdien gaisa temperatūra paaugstināšoties līdz +30 grādiem.
“Viņš tāds kā atsaldēts bišķi izskatās!” Alvis Hermanis ar cerībām skatās tikai uz vienu jaunās valdības ministru un viņa darbu
11
“Baseinā vakar virsū uzpeldēja vīrieša līķis!” Latviete dalās traumatiskā pieredzē un uztraucas par drošību
“Visas 32 NATO dalībvalstis varētu atbildēt jau šonakt!” Komandieris skaidro, kāpēc Krievijas uzbrukums Baltijai būtu nesekmīgs
Latvijā privātmāju īpašnieki joprojām aktīvi piesakās uzstādīt saules paneļus, un nesen saņemtie lielie gāzes rēķini šo aktivitāti tikai uzturot. Līdz šim valsts atbalsta programmu saules paneļu uzstādīšanai izmantojušas ap 1300 mājsaimniecības.



