Kariņš par VID skandāliem: Sistēmā ir puvekļi – tie jāatrod un jāravē ārā 154

Beidzamajā laikā publiskajā telpā parādās diezgan daudz informācijas par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), tostarp no bijušajiem darbiniekiem dzirdam, ka iespējams pat pasūtīt lietas pret konkrētajiem cilvēkiem. Tas viss notiek pat augstākajā līmenī.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

Šo svarīgo jautājumu, viesojoties TV24 raidījumā “Nedēļa. POST SCRIPTUM” komentējis mūsu valsts premjerministrs Krišjānis Kariņš.

“VID pēdējā gada laikā ir parādījušies arī vairāki publiski skandāli, kur KNAB darbību rezultātā tika atklātas milzu korupcijas un nelikumības. Mums iekšā sistēmā kaut kur ir puvekļi, tos ir jātrod un jāravē ārā,” saka Kariņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ravējot ārā, ja sāk spiest vienu, tas sāk dziedāt. Jāspiež, kamēr izravē visus!”

Anita Daukšte, raidījuma vadītāja, jautā, kas notiks, ja tas viss aizies līdz politiskajai elitei? Vai Kariņš pieļauj, ka tā varētu notikt?

Premjers atbild, ka šādu situāciju nevar iedomāties, taču viņam arī šķiet, ka patiesība agri vai vēlu vienmēr parādās.

“Mēs kā valsts esam nobrieduši tik tālu, esam stiprinājuši mūsu tiesībsargājošās iestādes. Tas, ko viņi spēj, es pats reizēm esmu mēms un lepns, ka tik attīstītā valstī dzīvojam,” norāda Kariņš.

Viņš arī uzskata, ka visam ir jānāk gaismā. Nav ko šausmināties. Tagad ir jāravē viss sliktais ārā, jo pēc tam mēs visi varēsim dzīvot labāk.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.