Karro sacenšas Anglijā, Jonass brauc Sardīnijā 0

Motokrosa braucējs Matīss Karro pēc treniņnometnes un trīs sacīkstēm Itālijā bija pārcelies uz Lielbritāniju, kur piedalījās tradicionālajā Haukstonas pavasara motokrosā.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

MX1 klasē Karro pirmajā braucienos izcīnīja 12. un 19. vietu, otrajā braucienā no sacīkšu uzvarētāja brita Maksa Enstija atpaliekot par apli. Otro vietu izcīnīja vācietis Maksimilians Nagls, trešais itālis Ivo Montičelli. Igaunim Hari Kullas ceturtā vieta, tikai septītais krievs Jevgeņijs Bobriševs, astotais lietuvietis Armīns Jasikonis.

Superfinālā kopā ar MX2 klases braucējiem Karro izcīnīja 16. vietu, kamēr uzvarēja Montičelli, otrais Nagls, trešais Jasikonis.

Tikmēr Pauls Jonass pēc krustenisko saišu savainojuma izārstēšanas treniņos Sardīnijas salā krāj stundas ar jauno “Husqvarna” motociklu un gatavojas debijai MX1 klasē, tomēr vēl nav apstiprinājis savu dalību pasaules čempionāta pirmajā posmā 3. martā Argentīnā.