Karro paliek astotais “Internazionale d’Italia” seriāla kopvērtējumā 0

Ar “Husqvarna” motociklu startējošais privātbraucējs Matīss Karro “Internazionale d’Italia” motokrosa seriāla trešajā posmā Mantovas trasē MX1 klases braucienā izcīnīja 11. vietu, bet trīs posmu kopvērtējumā palika astotais.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Pirmajos divos posmos Karro MX1 klases braucienu pabeidza labāko desmitniekā, taču šoreiz līdz tam pietrūka nedaudz vairāk par divām sekundēm.

Par brauciena uzvarētāju kļuva slovēnis Tims Gajsers, kuram pirmo reizi šajā sezonā izdevās apsteigt Antonio Kairoli, kurš finišēja trešais vēl aiz francūža Romāna Fevrē. Tiesa, trīs posmu kopvērtējumā Kairoli uzvara MX1 klasē netika apdraudēta.

MX2 klasē trešo reizi uzvarēja pasaules čempions spānis Horhe Prado, bet vienīgais Latvijas pārstāvis šajā klasē Kārlis Sabulis finišēja 18. vietā un seriāla kopvērtējumā palika 16. vietā.

Superčempionāta braucienā, kurā piedalās labākie divdesmit sportisti no katras klases, Sabulis izcīnīja 15. vietu, bet Karro izstājās jau brauciena sākumā. Uzvarēja Kairoli, otrās vietas ieguvēju vācieti Maksimilianu Naglu apsteidzot par 18 sekundēm, savu “KTM Red Bull” komandas biedru Prado – par 20.

Superčempionāta kopvērtējumā, kurā tika vērtēti divi labākie no trīs braucieniem, uzvarēja Kairoli (240 punkti), otrais palika Gajsers (200), trešais Prado (160), 17. vietā Karro (44), 26. vietā Sabulis (26).