Foto: Upway.lv

Kas ir salikto kravu pārvadājumi un kādas ir to priekšrocības? 2

Salikto kravu pārvadājumi ir izplatīts pārvadājumu veids, kurš ir ērts gadījumos, kad krava ir salīdzinoši neliela un vēlaties to transportēt par zemāku cenu. Šādi loģistikas pakalpojumi ir izdevīgi gan vietējos, gan starptautiskos pārvadājumos.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
ChatGPT nosauc 10 visu laiku labākās dziesmas 7
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
VIDEO. “Māja pašā jūras krastā!” Grevcova un Brēmanis atraduši Kariņa privātīpašumu un filmējas pie tā 80
Lasīt citas ziņas

Kāpēc salikto kravu pārvadājumi ir labākā izvēle?
Saliktās kravas ir vairāku kravu apvienošana vienā piegādē. Šādi kravas pārvadājumi ir ar daudzām izteiktām priekšrocībām un šādu opciju pārsvarā izvēlas tie uzņēmumi, kuriem nepieciešami mazāki preču pārvadājumi par salīdzinoši zemām izmaksām.

Šis pakalpojums ir visracionālakais risinājums gadījumos, kad klients nevēlas atsevišķi nomāt speciāli šim gadījumam paredzētu transporta līdzekli.

CITI ŠOBRĪD LASA

Metode ir vienkārša: pasūtītāja krava nonāk izvēlētās loģistikas kompānijas noliktavā, kur pēc tam, kad transportā uzkrautas arī pārējās paredzētās kravas konkrētajā virzienā, tiek veikta piegāde uz saņēmēja norādīto adresi vai noliktavu. Šāda veida pakalpojumu raksturo vairākas priekšrocības.

  • Zemākas izmaksas. Ņemot vērā, ka vienā transportā tiek pārvadātas vairākas kravas, tad transportēšanas izmaksas tiek dalītas. Tas klientiem ļauj būtiski ietaupīt.
  • Iespēja transportēt nelielas kravas. Lielāki transportēšanas auto nevēlēsies atsevišķi pārvadāt mazas kravas. Tādā gadījumā talkā nāk saliktās kravas opcija, kura ļauj sniegt loģistikas pakalpojumu arī salīdzinoši mazai kravai.
  • Kravas transportēšana no jebkuras Eiropas valsts. Tā, piemēram, Upway Logistics, pateicoties ilgstpējīgai sadarbībai ar citu valstu profesionāļiem un iestādēm loģistikas jomā, spēj nodrošināt šāda preču pārvadājuma opciju visā Eiropā.
  • Arī salikto kravu pārvadājumi spēj nodrošināt īpašu temperatūras režīmu, rūpējoties par to, lai preču kvalitāte transportēšanas laikā nemainās.
Foto: Tima Miroshnichenko. Pexels.com

Ko parasti pārvadā šāda tipa kravās?

Praktiski jebkurai precei var piemērot saliktās kravas principu, jo ne visiem klientiem ir tik daudz preču, lai būtu nepieciešams pasūtīt pilnu transportu. Citādi var būt ar bīstamo kravu pārvadāšanu, kur nebūtu vēlama prakse bīstamās preces likt kopā ar citām kravām.

Visbiežāk salikto kravu pārvadājumi sastopami būvmateriālu piegādē, pārtikas produktu piegādē, dažādu mēbeļu un sadzīves preču piegādē, kā arī “door to door” principa piegādēs, kad nepieciešama mantu pārvešana.

Jūras pārvadājumos saliktās kravas sastopamas arī tādās jomās kā ražošanas iekārtu un citu tehnoloģisko iekārtu pārvietošana. Īpaši lielāka apjoma importa pasūtījumos salikto kravu pārvadājumi ir finansiāli izdevīgāki kā uzņemties transportēšanas pakalpojumus apmaksāt vienam.

Nepieciešami kravu pārvadājumi, bet nezini, kam uzticēt?

Gandrīz lielākā daļa loģistikas uzņēmumi Latvijā piedāvā salikto kravu pārvadājumus, un viens no tiem ir Upway Logistics. Tas ir uzņēmums, kurā loģistikas speciālisti ar ilggadēju un veiksmīgu pieredzi sauszemes kravu pārvadājumos, sniegs ātru palīdzību jebkurā situācijā, kas saistīta ar jūsu kravas pārvešanu.

Reklāma
Reklāma

Daudzu gadu pieredze dod priekšrocības piedāvāt labākās cenas un ātrus piegādes termiņus – no divām līdz četrām dienām. Tiek nodrošināts “door to door” princips, kā arī ir iespējamas vienreizējas un regulāras preču piegādes.

  • Upway Logistics misija ir nodrošināt klientiem kvalitatīvu servisu un ātras piegādes par konkurētspējīgām cenām, kā arī būt partnerim, kuram var uzticēties.
  • Par galvenajām uzņēmuma priekšrocībām pār citiem loģistikas uzņēmumiem var uzskatīt individuālu pieeju katram klientam, ātru problēmu risināšanu un operatīvu informācijas apmaiņu.
  • Loģistikas pakalpojumi tiek piedāvāti plašā klāstā, turklāt piegādi var veikt 24 Eiropas valstīs. Īpaši izdevīgus nosacījumus var piedāvāt, veicot pārvadājumus uz un no Polijas, Čehijas, Austrijas, Ungārijas, Slovākijas un Slovēnijas.
  • Piegādes termiņi. No komplektēšanas brīža līdz piegādei paiet no divām līdz četrām dienām. Retu reizi piegādes ātrumu var ietekmēt neparedzēti apstākļi kā automašīnas bojājums, avārija, aizkavēšanās muitas punktā vai problēmas pie iekraušanas vai izkraušanas.
Foto: Craig Adderley. Pexels.com

Uzzini vairāk par uzņēmumu

Upway Logistics ir profesionāļu komanda, kur loģistika ir ikdiena jau vairāk nekā desmit gadu! Pieredze loģistikas pakalpojumu nodrošināšanā un vairāk nekā 300 lojālu klientu uzticība visā Eiropā sniegusi iespēju pārvadāt vairāk nekā 20 tūkstošus kravu, turklāt apjomi turpina augt.

Kopumā pieejami dažādi loģistikas pakalpojumi. Iespējami gan kravu pārvadājumi Latvijā, gan starptautiskie transporta pārvadājumi. Upway Logistics veic pilno kravu pārvadājumus, bīstamo kravu pārvadājumus, ekspress kravu pārvadājumus, privāto mantu pārvešanu un vietējās piegādes.

Tāpat uzņēmums piedāvā tādus pakalpojumus kā kravas apdrošināšanu un muitas pakalpojumus. Kravu pārvadājumu cenas var noskaidrot individuāli, vēršoties pie uzņēmuma loģistikas speciālistiem.

Kravu pārvadājumi ir aktuāls temats arī jūsu uzņēmumā? Tādā gadījumā esat nonācis pareizajā vietā, jo Upway Logistics ar prieku uzklausīs jūsu vēlmes un sniegs izdevīgāko piedāvājumu Baltijas, Skandināvijas un Eiropas robežās.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu visu nepieciešamo informāciju un detaļas par konkrētā pārvadājuma veikšanu! Ienāc upway.lv kontaktu sadaļā vai spied pogu “Saņemt cenas piedāvājumu”!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.