Reklāmraksti

Kas jāņem vērā, izvēloties apģērbu mazam bērnam?0

Publicitātes foto

Ņemot vērā, cik ātri aug bērni, viņiem ir vajadzīgs apģērbs, daudz apģērba. Tomēr ar tik daudz izvēles iespējām un stiliem, bērnu apģērba izvēle var sagādāt pamatīgas galvassāpes.

Jums jāizvēlas apģērbs mazam bērnam? Neuztraucieties – mēs palīdzēsim! Ja ņemsiet vērā dažus vienkāršus padomus, zināsiet, kā novērtēt apģērba kvalitāti, izvēlēties bērnam atbilstošāko stilu un izvairīties no neveiksmīga pirkuma. Mēs pārliecināsim Jūs, ka iegādāties apģērbu bērnam var būt vienkārši un pat jautri!

Kvalitāte

Svarīgi, lai bērnu apģērbs izgatavots no augstas kvalitātes auduma! Bērni ir ļoti aktīvi, tādēļ viņiem nepieciešams apģērbs, kas ir izturīgs. Ņemiet vērā – bērnu apģērbi, kas izgatavoti no labas kvalitātes auduma, ne vienmēr ir dārgi, un dārgi bērnu apģērbi ne vienmēr izgatavoti no labas kvalitātes auduma. Pārbaudiet katru apģērba detaļu, lai noteiktu auduma kvalitāti:

– Pataustiet audumu, lai pārliecinātos, ka tas ir pietiekami biezs un izturīgs;
– Pavērsiet audumu pret gaismu – ja tas ir caurspīdīgs, visticamāk, tas nav labas kvalitātes.

Mīkstums

Tikpat svarīgi, lai bērna apģērbs izgatavots no mīksta auduma. Bērns negribēs valkāt apģērbu, ja tas ir raupjš un/vai rada niezi. Īpaši svarīgi tas ir tad, ja izvēlaties apģērbu mazam bērnam, jo viņam ir īpaši jutīga āda. Viens no labākajiem materiāliem – kokvilna. Tā ir mīksta un nekairina ādu. Ja nepieciešams siltāks apģērbs, ļoti laba izvēle ir arī flīša apģērbs.

Šuves un pogas

Izvēloties apģērbu mazam bērnam, noteikti jāpārbauda apģērba šuves un pogas! Vaļīgas šuves un pogas liecina par zemu kvalitāti. Bērna apģērbs, kam ir vaļīgi elementi, noteikti nekalpos ilgi – pēc dažām valkāšanas un mazgāšanas reizēm apģērbs vairs nebūs lietojams.

Pārliecinieties arī par to, vai vīles ir gludas un pogas nav šķības, pretējā gadījumā tas var skrāpēt maza bērna jutīgo ādu. Bērnu apģērbs interneta veikalā 220.lv ir augstas kvalitātes, tādēļ, iegādājoties apģērbu šajā interneta veikalā, ar iepriekš minētajām problēmām nesaskarsieties!

Dizains

Izvairieties no tādiem apģērba dizainiem, kas var kairināt bērna ādu. Pievērsiet uzmanību dažādām detaļām – pērlītēm, spīguļiem, zīmējumiem un rakstiem, itin visam, ar ko tiek papildināts apģērba audums. Tās viss var izskatīties glīti, taču nav īpaši praktiski, ja rada bērnam diskomfortu.
Noteikti izvēlieties arī apģērbu bez bārkstīm vai kādiem citiem auklu elementiem! Tie rada pamatīgu risku, jo mazs bērns var sapīties un tam var būt letāls iznākums.

Izmērs

Izmērs ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas jāņem vērā, izvēloties apģērbu bērnam. Pirms iepirkšanās nomēriet bērna augumu un nosakiet svaru. Pēc tam apskatiet izmēru tabulu – visbiežāk bērna izmērs atbilst bērna vecumam. Ja bērns, kuram iegādājaties apģērbu, nav Jūsu bērns, noteikti konsultējieties ar bērna vecākiem, lai noteiktu atbilstošu izmēru.

Protams, varat iepirkties kopā ar bērnu, tomēr ņemiet vērā, ka tas ir ļoti sarežģīts un atbildīgs process. Ja neesat pārliecināts par bērna izmēru, labāk iegādājieties apģērbu, kas ir par izmēru lielāks, taču apavu iegādi atlieciet uz citu reizi.

Vienkāršums un praktiskums

Izvēlieties vienkāršu un praktisku apģērbu! Mazam bērnam nav svarīgi, kas viņam tiek vilkts mugurā – galvenais, ka viņam ir ērti. Dodiet priekšroku t-krekliem, bodijiem, šortiem un zeķītēm. Ja bērns vēl nestaigā, iespējams, bērnu apavi Jums vēl nav aktuāli.

Atcerieties, ka ikvienu apģērbu pēc tam var saskaņot ar citiem apģērbiem, valkājot to atkal un atkal. Turklāt, bērnu apģērbu stili pašreiz mainās straujāk, nekā jebkad agrāk, tādēļ vienkāršs un praktisks apģērbs būs daudz ilglaicīgāks par šķietami stilīgu apģērbu.

Kopšana

Izvēlieties tādu bērnu apģērbu, uz kura nav vienkārši pamanāmi traipi – tādējādi nenāksies ik pēc mirkļa pārģērbt bērnu. Dodiet priekšroku tumšām un spilgtām, nevis pasteļtoņu krāsām, jo no tām traipi būs izmazgājami daudz vienkāršāk.

Lietošana

Iegādājieties bērnam drēbes, kuras ir viegli uzvilkt un novilkt, vienkārši pārnēsāt. Dodiet priekšroku apģērbiem ar rāvējslēdzējiem un vaļīgām piedurknēm un platiem apaviem! Plašs apavu piedāvājums bērniem pieejams interneta veikalā 220.lv – tur noteikti spēsiet izvēlēties bērnam labāko. Pie reizes izmantojiet izdevību apskatīt arī plašo apģērbu klāstu!

LA.lv

Lasītākie

VB
Vija Beinerte
Latvijā
“Patlaban durts tiek cilvēcības sirdī.” Vija Beinerte sarunājas ar Juri Rudevski par valodu, dzimumu, mākslu un cenzūru 5
Intervija 5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
81 gadu vecā Dzidra Smiltenē spiesta mazgāties šķūnī ledaini aukstā akas ūdenī 1
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Krievijas tiesa iesaldē Navaļnija kontus
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Ūdens kafijas krāsā!” Skolas renovētāji piesārņo parka dīķi, iedzīvotāji uztraukušies 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Atņemot brīvpusdienas skolēniem, Latvijas sabiedrībā nav cieņas Saeimai!” Gobzems kolēģiem velta stingrus pārmetumus 1
7 stundas