Foto: LETA

Katlapa balvu pasniegs Uldim Dumpim un Andrim Keišam 0

Pievieno LA.LV

29.oktobrī plkst.18.30 Tumes kultūras nama Tukuma novadā notiks Žaņa Katlapa balvas pasniegšanas ceremonija, un šogad balva tiks pasniegta aktieriem Uldim Dumpim un Andrim Keišam, aģentūru LETA informēja novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Karīna Krūmiņa.

Šie ziedi atņem spēku un veselību: 5 augi, kurus labāk nestādīt mājas tuvumā
Kokteilis
TESTS. Zirgs, vilks vai taurenis? Dzīvnieks, kuru pamani pirmo, atklāj, kas vada tavu dzīvi
“Vakar darbā mums lika rakstīt atlūgumu.” Nav saprotams, kāpēc par to krievi Krimā brīnās 2
Lasīt citas ziņas

Tukuma novada Tumes pagastā dzimušā leģendārā aktiera un režisora Katlapa balva tiks pasniegta sesto reizi. Balvas mērķis ir atgādināt par Katlapa īpašo talantu un devumu Latvijas teātrī, kā arī pateikties tiem, ar teātra mākslu saistītajiem, radošajiem darbiniekiem, kas ar savu māksliniecisko izpausmi stiprinājuši nacionālās vērtības Latvijas kultūrvidē.

Šī gada Katlapa balvas laureāti ir Nacionālā teātra aktieris Uldis Dumpis un Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs. 29.oktobrī plkst.18.30 balvas laureātiem svinīgi tiks pasniegtas Tumes kultūras namā kopā ar īpašu muzikālu veltījumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirms Katlapa balvas ceremonijas, plkst.18, Tumes kultūras namā notiks fotogrāfa Gunāra Janaiša izstādes “Bijums” atklāšana.

Līdz šim Žaņa Katlapa balvu saņēmuši Māra Zālīte, Ināra Slucka, Alvis Hermanis, Harijs Gulbis, Māra Ķimele, Inga Ābele, Viesturs Kairišs, Guna Zariņa, Kaspars Znotiņš un Sigvards Kļava.

Balvu veidojis Tumes pagasta mākslinieks – kalējs Gints Haņeckis.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.