Kazahstānā skolotājs skolniekam nozog “iPhone 5” 0

Pievieno LA.LV

Kazahstānas Karagandi apgabala administratīvajā centrā Karagandi kāds skolotājs savam skolniekam nozadzis viedtālruni “iPhone 5”.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Kokteilis
Tikai šīs trīs zodiaka zīmes ir apveltītas ar īpašu “sesto maņu” – lūk, kuras tās ir 1
Lasīt citas ziņas

Karagandi izglītības pārvaldē informēja žurnālistus, ka pusaudzis starpbrīža laikā atstāja klasē somu, kurā atradās arī ASV tehnoloģiju kompānijas “Apple” ražotais viedtālrunis. Kad skolnieks atgriezās klasē, viņš neatrada savu viedtālruni. Vēlāk tas tika atrasts pie pedagoga.

“Skolotājs atzina, ka sajutis kārdinājumu pēc telefona un nolēmis to nozagt. Izmantojot brīdi, kad skolēni neatradās klasē, viņš no skolnieka somas paņēma telefonu un paslēpa to skolotāju istabā. Telefons ir atdots tā īpašniekam. Skolotājs izglītības nozarē vairs nestrādā,” paziņoja Karagandi izglītības pārvalde.

CITI ŠOBRĪD LASA

Karagandi prokuratūra informēja, ka pret skolotāju ierosināta krimināllieta par zādzību un viņam noteikts drošības līdzeklis paraksts par neaizbraukšanu no pilsētas.

Jaunais “Apple” viedtālrunis “iPhone 5” ASV un vēl vairāku valstu tirgos nonāca 21.septembrī. Kalifornijā bāzētā kompānija “iPhone 5” raksturo kā “plānāko viedtālruni pasaulē”, kam ir stikla un alumīnija korpuss, kas ir par 18% plānāks un 20% vieglāks nekā tā priekštecim “iPhone 4S”. Jaunajam “iPhone” ir 10 centimetru displejs.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.