Keitas Midltones vecāki: Maikls un Kerola Midltoni
Keitas Midltones vecāki: Maikls un Kerola Midltoni
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Keitas Midltones mamma tiek apvainota nežēlīgā darbinieku terorizēšanā 0

37 gadus vecās prinča Viljama sievas Keitas Midltones vecākiem pieder ģimenes uzņēmums “Party Pieces”, kas nodrošina dāvanu piegādi uz ballītēm un dažāda mēroga pasākumiem. Keitas mammai Kerolai, kas ir šī uzņēmuma vadītāja, darbinieki pārmet neprofesionālu attieksmi un rīcību.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
Mājas
FOTO. “Īpašnieks izīrē saulainu dzīvokli!” Rīgā var atrast īres dzīvokļus zem 200 eiro mēnesī, bet… 1
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

Beidzamajā laikā uzņēmums ir cietis arī ievērojamus finansiālus zaudējumus, tāpēc īpašniekiem ir nācies samazināt štatus un daļu personāla atlaist. Daži “Party Pieces” darbinieki atklājuši, ka uzņēmuma vadītāja Kerola Midltone pret saviem padotajiem izturas ārkārtīgi skarbi un neprofesionāli.

Kāda darbiniece uzrakstījusi pretenziju valsts iestādei, kas nodarbojas ar darbinieku tiesību aizstāvību, ka Kerola nemitīgi sūtot epastus, uz kuriem esot tūlīt jāatbild. Pie tam tas notiekot arī laika, kad darba laiks ir beidzies, kā arī brīvdienās. Daži darbinieki no Kerolas saņemot uzstājīgus epastus pat 70 reižu dienā. Tāpēc lielākā daļa darbinieku, kas strādā šajā uzņēmumā, izjūtot pastāvīgu stresu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat Kerola nekad neuzklausot citu cilvēku viedokļus un pieprasot bezierunu “paklausību”. Viņa arī pieprasa, lai jebkurā diennakts laikā darbinieki atbildētu uz telefona zvaniem. Darbinieki sūdzībās arī norādījuši, ka nav iespējams saņemt stundu brīva laika dienā, lai apmeklētu, piemēram, ārstu, kā to nosaka valsts likumdošana un par jebkuru “nepaklausību” Kerola samazinot algas izmaksājamo apjomu.

Darbinieki atklājuši, ka pat tad, kad viss ir izdarīts nevainojami, nekad nevar zināt, kas Kerolai atkal nepatiks, turklāt papildinājuši, ka Keitas tēvs – Maikls esot ļoti laipns un uzmanīgs pret padotajiem. Viņš bieži tiekot ierauts strīdos starp Kerolu un kādu no darbiniekiem, jo cenšas aizstāvēt savus darbiniekus no savas sievas naidīgajām izpausmēm.

Keitas Midltones mamma Kerola kopā ar Keitas brāli Džeimsu:

Keitas Midltones mamma Kerola ar hercogienes brāli Džeimsu Midltonu.
Foto: EMPICS/ SCANPIX/ LETA
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.