Ķēniņš atkal spēlē, “Canucks” uzvar Tampabejā 0

Latvijas hokejists Ronalds Ķēniņš otrdien piedalījās trešajā NHL spēlē šajā sezonā, palīdzot Vankūveras “Canucks” izbraukumā ar 2:1 uzvarēt Tampabejas “Lightning”, kuru rindās rezervē palika vārtsargs Kristers Gudļevskis.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Ar ko Lukašenko uzjautrinājis Slaidiņu: “Tur veči stūma ezi ārā ar visām adatām!” 12
“Mēs ceram uz taisnību!” Sabiedrība sašutusi par soda apmēru ārstam, kura dēļ mira jauna sieviete 50

Ķēniņš spēlēja 9:24 minūtes, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes (šajā vairākumā pretinieki guva vienīgos vārtus) un neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon aizvadītajās trijās spēlēs latviešu uzbrucējs pie rezultativitātes punktiem nav ticis.

Uzvarētājiem vārtus guva Svens Berči un Daniels Sedins, bet zaudētājiem izcēlās Džonatans Marčesolts.

“Canucks” Rietumu konferencē atrodas devītajā vietā, bet “Lightning” ir 11. pozīcijā Rietumu konferencē.