Krievijas karakuģis.
Krievijas karakuģis.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Kerčas šaurumā no tankkuģiem noplūdušas 3700 tonnas mazuta 97

No diviem Krievijas tankkuģiem, kas svētdien cieta vētrā Kerčas šaurumā, noplūdušas 3700 tonnas mazuta, pirmdien vēsta vietējie mediji.

“Mēs centāmies darīt visu…” Dukuru ģimenes draugs atklāj, cik smagi bija Paulas Dukures pēdējie mēneši
Kokteilis
Pa kuru laiku tās pazuda? 80. gados dzimušie bija pēdējie, kas pieredzēja šīs 11 lietas
Kokteilis
Kā jums ir paveicies! Šajos mēnešos dzimušie cilvēki ir visveiksmīgākie savā karjerā un personīgajā dzīvē
Lasīt citas ziņas

Kuģi “Volgoņeftj 239” un “Volgoņeftj 212” veda aptuveni 9200 tonnas mazuta. Abi kuģi vētrā tika pārlauzti un uznesti uz sēkļiem.

Kā liecina sākotnējās aplēses, jūrā noplūdušas 3700 tonnas mazuta, ziņoja Kremļa propagandas struktūra “RIA Novosti”, atsaucoties uz anonīmu avotu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mazuts vēl nav sasniedzis krastu, paziņojumā apliecināja Krievijas Krasnodaras novada gubernators Venjamins Kondratjevs.

No “Volgoņeftj 212” 13 jūrniekiem viens gājis bojā.

Kerčas šaurums atdala Krievijas okupēto Krimas pussalu no Krievijas un ir svarīgs kuģošanas ceļš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.