Foto: AP/Scanpix/LETA

Ķīnas orbitālā stacija nokritusi Klusajā okeānā 0

Darbību izbeigusī Ķīnas pirmā orbitālā kosmosa laboratorija “Tiangong-1” (“Debesu pils”) pirmdien lielākoties sadegusi pēc ieiešanas Zemes atmosfērā un tās atlūzas nokritušas Klusā okeāna dienvidu daļā, paziņojusi Pekina.

“Sākumā domāju, ka kļūda…” Pircējs pamatīgi samulsis par lasīto uz “Selgas” produkta iepakojuma
“Tagad vēl jo vairāk nebrauksim!” No jaunā gada mainīsies Jūrmalas iebraukšanas nodevas apmērs
DJ Ella, Chris Noah, Fiņķis… Nosaukti šova “Koru kari” jaunās sezonas visu 10 koru vadītāji
Lasīt citas ziņas

“Tiangong-1” lielākoties sadega pēc ieiešanas Zemes atmosfērā virs Klusā okeāna centrālās daļas plkst. 8.15 pēc Pekinas laika (3.15 pēc Latvijas laika), pavēstīja Ķīnas kosmosa iestādes.

Amatpersonas bija uzsvērušas, ka kosmosa laboratorijas nokrišana uz Zemes neradīs postījumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kosmosa aģentūras bija norādījušas, ka precīzu astoņarpus tonnas smagās “Tiangong-1” nokrišanas vietu nevarēs pateikt līdz pat pēdējam brīdim. Ķīnas kosmosa aģentūra neilgi pirms laboratorijas nokrišanas prognozēja, ka atlūzas nokritis Brazīlijas piekrastē netālu no Sanpaulu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.