Ķīpsalā izstāde medniekiem un makšķerniekiem 0

Pievieno LA.LV

Nedēļas nogalē pēc Lieldienām starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde medniekiem un makšķerniekiem “Medības un makšķerēšana 2013”. 


 

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

Trīs dienās apmeklētāji varēs gūt plašu informāciju par savam vaļaspriekam nepieciešamo inventāru un aprīkojumu, iepazīties ar jaunumiem, atrast dažādus piedāvājumus par ļoti izdevīgām cenām, uzklausīt speciālistu padomus, kā arī vērot dažādas sacensības un paraugdemonstrējumus. Turpat vienlaikus noritēs arī citas izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem – “Baltic Boat Show 2013”, “Atpūta un Sports 2013” un “Motocikls 2013”.

Medniekus Ķīpsalā gaidīs plašs medību ieroču piedāvājums, optika, medību aksesuāri, apģērbs un aprīkojums medību saimniecībām. Semināros un diskusijās speciālisti kopā ar medniekiem apspriedīs nozares aktualitātes, cerams, pulcējot plašu interesentu auditoriju. Latvijas Mednieku savienības un Latvijas Mednieku asociācijas stendā ikviens varēs uzzināt, kā piepulcēties mednieku saimei. Fotomākslas cienītājiem būs iespēja iepazīties ar Didža Pakalna ceļojošo izstādi “Starpelpa” – 40 lielformāta fotogrāfijām, kas tapušas Latvijas, Norvēģijas, Anglijas, Skotijas, Itālijas, Francijas un Čehijas dabā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt plašā makšķernieku saime Ķīpsalā atradīs visu nepieciešamo, lai papildinātu savu makšķerēšanas piederumu klāstu, kā arī iegūtu informāciju par inventāra nomas iespējām un labākajām copes un atpūtas vietām.

Piemēram, tiem, kas vēlas noķert lielo lomu ne tikai Latvijas ūdeņos, tiek piedāvāta makšķerēšana un jauka atpūta Somijā, Turku arhipelāgā. Makšķerlietu tirgotāji jau intensīvi gatavojas izstādei, lai apmeklētājiem piedāvātu pēc iespējas kvalitatīvāku un modernāku produkciju.

Vairāk par izstādi www.bt1.lv/atputasports.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.