20. gs. 20. gados parka sētas stabus izmantoja Saeimas vēlēšanu aģitācijai.
20. gs. 20. gados parka sētas stabus izmantoja Saeimas vēlēšanu aģitācijai.
Arhīva foto

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem: aģitācijas tracis Inčukalna pagastā 3

Lilija Limane, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma

Latvija

Kokteilis
Lūdzu, lūdzu, kaut es būtu viens no viņiem: cilvēki, kas dzimuši šajos trijos datumos, tiek uzskatīti par visgudrākajiem pasaulē
Kokteilis
Ir tikai daži izredzētie… Noskaidro, vai tev blakus stāv spēcīgs sargeņģelis
Tu pati sev pieliec klāt gadus! 8 ieradumi, kas liek sievietēm novecot ātrāk
Lasīt citas ziņas

Inčukalns. Nelikumība. 8. oktobrī pie Saeimas vēlēšanām Inčukalna pagastā uz vēlēšanu telpu durvīm bija plakāts “Aģitācija stingri noliegta” un tām pašām durvīm katrā pusē plakāts Nr. 8 ar uzsaukumu balsot par šo listi.

Domāju, ka Saeimas kandidātam R. kungam kā komisijas priekšsēdētājam vajadzēja gan zināt, ka tas ir arī aģitācija, bet tomēr uz protestiem no vēlētāju puses plakāti netika noņemti. Ar šo savu izturēšanos R. kungs skaidri pierāda, kādā garā viņš strādās Saeimā, ja tādā iekļūtu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.