Foto: SHUTTERSTOCK

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem? 1921. gadā bija laba raža, kas pārsniedza pat pirmskara vidējo ražu 0

Pievieno LA.LV

Lilija Limane, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Kurzemes Vārds

Kokteilis
“Ivo Fomin, vislielākais fui!” Pašmāju mūziķis, vēl nesācis dziedāt, koncertā pamatīgi nokaitina savus fanus 55
Kokteilis
“Izskatās skumji!” Laima Vaikule publicē video no savas uzstāšanās “Laima Rendezvous”, bet visi runā tikai par vienu tēmu 52
“Tik daudz lietas varēja nopirkt pat uz pusi lētāk kā “Rimi” un “Maxima”! Rīdzinieki sēro par veikala slēgšanu 87
Lasīt citas ziņas

Labības krājumi Latvijā. 1921. gadā bija laba raža, kura pārsniedza pat pirmskara vidējo ražu. Tomēr ievērojot, ka mums ļoti daudz zemes kara laikā bij palikusi atmatā, labību kopraža vēl nesasniedza pirmskara apmērus, un to vēl vajadzēja ievest no ārienes.

Šī labību ievešana noritēja diezgan strauji visu 1921. gadu. Ievedumi, kā izrādās, ir pat pārsnieguši mūsu vajadzīgo patēriņa normu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sakarā ar šādu stāvokli vienai daļai mūsu zemkopjiem bij atlikusies daļa no 1921. gada ražas pāri (uz jaunās 1922. gada ražas ievākšanas laiku – 1. novembrī 1922. g.).

Samērā lielāki labības krājumi uzglabājušies Kurzemē un Vidzemē, bet Latgalē un Zemgalē tie nav lieli.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.