Arhīva foto

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1920. gada 3. februārī 0

VALDĪBAS VĒSTNESIS

MŪSU KARA IEGUVUMS. Ar Rēzeknes ieņemšanu mums kritis rokās arī dažu miljonu liels kara laupījums. Proti, no lieliniekiem nacionalizētajā Gileviča-Papernava ādu izstrādāšanas fabrikā atrada 1988 liellopu (starp tām 60 zirgu) ādas un 2326 aitu un teļu ādas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Zemi pārklās rūgta rasa…” Mākslīgā intelekta “Nostradama” pareģojumi tuvākajiem 50 gadiem uzdzen šermuļus
Putins atkal maina pasaules kārtību: Krievija kļūst par pirmo valsti, kas oficiāli atzīst Taliban valdību
“Izmetu miskastē” – pircējs dalās ar nepatīkamu pieredzi, iepērkoties Āgenskalna tirgū 1
Lasīt citas ziņas

Lielinieku bēgšanas laikam uznākot, visas šās ādas atradās raugos vai samērktas tīrīšanai ūdenī, kamdēļ lielinieki tās nespējuši paņemt līdzi. Tai pašā iestādē atrada arī prāvu daudzumu vajadzīgo ķīmisko līdzekļu ādu izstrādāšanai.

Ādas līdz ar visiem šiem piederumiem 27. janvārī reģistrēja un konfiscēja mūsu apgādības ministrijas vajadzībām, kā arī gādāja par konfiscētās mantas vajadzīgo uzraudzību.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.