Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Thomas Barrat/SHUTTERSTOCK

Pirms 100 gadiem Pāvilostas padziļināšana darbs bija “veltīga naudas izšķiešana”. Kā tā? 0

Pievieno LA.LV

Lilija Limane, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

“Mēs gribam saprast,” Lavrovs vēršas pie Trampa un pieprasa skaidrojumu
Kokteilis
Katras zodiaka zīmes grēcīgie prieciņi, kas mērķtiecīgi tiek slēpti no citu acīm
Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas 9
Lasīt citas ziņas

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1921. gada 13. maijā

Liepājas Avīze

Pāvilostas padziļināšana. Pāvilosta pēdējā laikā ir tā piesērējuse, ka nevar vairs ostā iebraukt kuģi ar visseklāko peldi 3–4 pēdas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nupat ir nobeigts remontēt bageri “Rīga” un šinīs dienās bagers dosies uz Pāvilostu uzsākt padziļināšanas darbus.

Ostu nodomāts padziļināt līdz 15 pēdām.

Minētais padziļināšanas darbs ir veltīga naudas izšķiešana. Kā no piedzīvojumiem zināms, tad osta pēc stiprākām vētrām drīz vien piesērē atkal no jauna.

Bez pamatīgas ostas izbūves, kas ir jāiebūvē tālāk jūrā, molim nekas nebūs līdzēts. Tagadējais molis ir par īsu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.