Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto. Vadim Savitskiy/Russian Defense Ministry Press Service via AP

Ko krievi bija iecerējuši paveikt Kijivā 9.maijā? 24

Atsaucoties uz ziņu aģentūru “Reuters“, Ukrainas Drošības dienests šodien paziņoja, ka novērsusi Krievijas operāciju, kuras mērķis bija sarīkot vairākus spridzināšanas uzbrukumus Kijivā 9. maija datumā.

“Kaut kas te nav labi.” Labklājības ministra Lieldienu apsveikums raisa neizpratni iedzīvotāju vidū
“Man nav iespējas zināt, kur viņš ir,” Artuss Kaimiņš publicē emocionālu vēstījumu savam dēlam Kaupo
Lukašenko ietekmējis Trampa rīcību? Baltkrievijas prezidents nāk klajā ar interesantu vēstījumu
Lasīt citas ziņas

Ukrainas Drošības dienesta paziņojumā norādīts, ka detonēšanai galvaspilsētā 9. maijā bija plānotas četras bumbas.

Aizdomās par līdzdalību iespējamajā sazvērestībā tika aizturēti divi Krievijas militārie aģenti un konfiscētas 19 sprāgstvielas.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Saskaņā ar Krievijas specdienestu plānu sprāgstvielas bija paredzēts detonēt lielveikalu pīķa stundās, lai nodarītu maksimālu kaitējumu civiliedzīvotājiem.”

Tiek ziņots, ka sprāgstvielas bija maskētas kā tējas pakas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.