Foto: Shutterstock

Ko šis laiks mums māca? Astrologu un numerologu lielās prognozes 15.decembrim 4

Hilariona (taroloģe), Andris Kraņevskis (vēdiskais astrologs), Jana Reķe (astropsiholoģe), Aigars Vītols (numerologs), Līga Pommere (astroloģe), žurnāls “Spīgana”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma

Ko sola Taro kārtis?

“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

Kopējā noskaņa: ārēji ļoti intensīvs un dinamisks laika posms. Visur iet un būt, darīt nozīmīgas lietas, uzņemties atbildību, vadīt projektus utt. Tā vien šķitīs, ka tas viss ir jādara, un darīsim. Jo tā ir pareizi. Jo tā visi dara. Ārējā pasaule patiešām aktīva, pat pārgalvīga – kurš ātrāk, kurš augstāk, kurš vairāk?!

Iekšējā pasaule spēlēs pilnīgi citas notis – vilks uz sērīgu mūziku un vēlmi padoties. Taču par to kuššš… nevienam ne vārda. Klusumā pie sevis pamurmināsim par grūtumu; notrausīsim asariņu; tad noskalosim seju ūdenī, atjaunosim skaistu ārējo fasādi, iesim ielās un atkal trauksimies uzņemtajā virzienā un kursā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vai emocionāli viegls laiks? Drīzāk nē. Vai izturams? Jā!

Tajā pašā laikā šis ir vērtīgs posms tiem, kas vēlas strādāt ar savām emocijām un atbrīvoties no bēdām, depresijas un tamlīdzīgām jušanām, kas traucē kvalitatīvai ikdienai. Galvenais – būt gatavībā mērķtiecīgi strādāt ar šo jomu un patiešām atlaist upurīša lomu.

Šajā numurā – kā reiz – kāršu izlikums par depresijas tēmu. Tas var nākt talkā apjaust esošo situāciju un tad veidot rīcības plānu enerģijai un optimismam.

Spēks: drosme ļauties pārmaiņām, pat ja tas sevī iekļauj negaidītas plānu maiņas, ieviest reformas un pat revolūcijas. Būs enerģija jaukt un brucināt. Karjeras maiņa. Interjera maiņa. Tapešu maiņa. Jo košākas un pamanāmākas izmaiņas, jo lielāks azarts tām ķerties klāt!

Izaicinājumi: lai vai cik enerģisku darbošanos sola spēka kārtis, tās neatceļ ikdienu parasto. Rutīna kaitinās. Rutīna nogurdinās. Jā, rutīnai var pietrūkt spēka, jo tas var tapt iztērēts maiņu procesos. Ja nu dikti gribas pārmaiņas – varam pamainīt vietām to izpildes secību.

Padoms veiksmīgam laika posmam: lai vai kādu patiesību sludinās pasaule, atceramies to salīdzināt ar savu sirds patiesību un tikai tad dot savu vērtējumu!

No vēdiskās astroloģijas viedokļa

Jupiters līdz 20.novembrim ir novājināts. Jāsargās no lišķības, nelikumīgas finansiālas darbības, no amorālām darbībām. Būtiski ir rūpīgi izpildīt savus pienākumus, jo var palielināties vēlme tos ignorēt. Bieži plāni, jauni iesākumi vāja Jupitera laikā realizējas neprognozējami vai nerealizējas vispār; jauni biznesa iesākumi bieži ir neproduktīvi. Var parādīties nepamatots ideālisms. Ir grūtības sasniegt mērķus. Iespējamas problēmas tieslietu sfērā, naudas plūsmas bremzēšanās. Laiks piemērots pārdomām, sevis analīzei. Situācija nomainās 21.novembrī – mēs reālāk un adekvātāk izvērtējam iespējas, var parādīties vēlme pēc sociālām reformām.

Reklāma
Reklāma

17. oktobris līdz 15.novembris – uzdevums ir mācīties sevī līdzsvarot garīgo un materiālo. Mums ir jāmāk vienlīdz labi rīkoties sabiedrības un arī savās personīgajās interesēs.

16.novembris līdz 15.decembris – enerģētiskas transformācijas laiks, lai mācītos piedošanu apkārtējiem, tuviniekiem, sabiedrības locekļiem, nejaušam garāmgājējam. Var atbrīvoties no sliktiem ieradumiem.

2. līdz 6.novembris –  ir ļoti populāro Divali svētku laiks. Svētku kulminācija ir 4.XI. Tas ir gaismas festivāls. Divali sākas ar Dhanteras – bagātības dienu. Ir tradīcija Divali laikā nolikt sev priekšā visu savu bagātību un izjust pārpilnību. Ja jūti trūkumu, tad tas vairojas, bet, ja vērs savu uzmanību bagātībai, tad vairojas tā!

* Vēdiskā astroloģija izmanto sidērisko zodiaku un runā par planētu (grahu) atrašanos zvaigznājos. Rietumu astroloģija lieto tropisko zodiaku un runā par planētu atrašanos zīmēs. Nobīde starp zodiakiem ir aptuveni 24°.

Maiju kalendāra ritmos

16. līdz 28.oktobris – Jauns sākums

Sācies jauns maiju kalendāra gads un jauns aktivitāšu cikls. Šajās nedēļās esiet aktīvi, ķeriet savas dvēseles dzirkstis un atrodiet veidu, kā tās šeit un tagad iezemēt, iesēt kā sēklas, kurām nākamajās 260 dienās plaukt un zelt.

29. oktobris  līdz 10.novembris – Maģijas atslēga

Visiem sīkumiem ir liela nozīme. Šajā laikā galvenais būtu saprast, kas ir tie lielumi, kurus izmainīt nav tavos spēkos, un kas ir tas, ko tu vari ietekmēt. Saprotot patiesos spēles noteikumus, ir iespēja rast virtuozitāti, kas nezinātājam izskatīsies pēc maģijas.

11. līdz 23.novembris – Kāds cilvēks tu vēlies būt?

Apkārtējā pasaule kā spogulis atspoguļos, kāds ir mūsu iekšējais satvars. Vedinot uz savas ādas sajust, pieredzēt, apzināties un arī mainīties. Nekas nestāv uz vietas, viss ir pastāvīgā kustībā, arī tu. Laiks atteikties no vecās sevis versijas.

24.novembris līdz 6.decembris – Mīlestības spēks

Mēs visi tiecamies tikt pieņemti un mīlēti. Mīlestības patiesais spēks parādās tad, kad tā ir atradusi kādu vai kaut ko, ko mīlēt. Šis spēks rada vēlmi rīkoties un mainīties. Dieva solījums, ka spēsim pāraugt paši sevi, pietuvojoties dvēseles gaismai.

Ievelc elpu, saņemies drosmi!

Rudens un ziemas sākuma prognoze jāraksta ar rūpju savilktu seju. Tā nepatīk. Ceru, ka esam pietiekami stipri savā garā un apziņā, spējam būt nelokāmi savā patībā un virzīties pa dzīvi ar augstu paceltu galvu. Strauju izmaiņu un pārmaiņu vēji var saplosīt mūsu sabiedrību, taču tie vienlaikus arī māca apzināti prast pārkārtot savu ikdienas soli, atteikties no vecā, kas sevi izsmēlis, un raudzīties uz priekšu ar optimismu. Lai kā mums nepatiktu fiziska un emocionāla ieslodzīšana, kā arī skrējiens tukšgaitā kā vāverēm ritenī, tomēr spēks rodams starp līdzīgi domājošiem un komunikācijā un sarunās ar tiem – vai tas būtu ģimenē, draugu lokā vai darba kolektīvos. Bezjēdzīgs skrējiens tukšgaitā un nerezultatīvas darbības raksturo gada pēdējo ceturksni. Īsi apskaidrības brīži un cerību stariņi mīsies ar absolūtu bezspēcību, ierobežotību un nespēju savākt visu grūstošo. Mūs sagaida grūts un sarežģīts ceturksnis, taču jaunas perspektīvas var rasties tikai tad, kad spēles laukums ir notīrīts.

Lai arī būsim ļoti atkarīgi no ārējiem apstākļiem, tostarp pārmaiņu vējiem mūsu mīļās zemes pārvaldībā, kas ietekmēs mūsu lēmumus, jāatceras, ka varas nāk un iet, režīmi un scenāriji mainās, tomēr sīkstais latvis izdzīvojis cauri laikiem. Esi stipra, nelokāma savā būtībā un neatkarīga savos lēmumos!

Dažos vārdos negatīvā aspektā periodu raksturo bezspēcība, ierobežotība, straujums, savukārt pozitīvā aspektā – intuīcija, līdzīgi domājošie, atbalsts un sevis apzināšanās.

Savs laiks cīņai, savs – brūču laizīšanai

No 8.oktobra valdīt sācis Jan Zemes Suns. Zemes tēmas – mana zeme, tēvu zeme, mana sēta un druva. Kas nu kuram – vienam šī Zeme ir visa Latvija un mūsu valsts, citam aktuālāk būs tieši mans nams – mana pils! Suns – sargsuns, kas to visu sargā. Un sargā ne pa jokam – ar zobiem un nagiem. Ar putām uz lūpām cīnīdamies, aizsargādams robežas, rejot uz svešajiem un kožot tos nost. Ar Zemes Suni nevar jokot – viņam visi dalās savējos un svešos. Savējo vidū būs sajūta, ka esi īstajā vietā un laikā, bet svešajiem, citādi domājošajiem, gribēsies uzspiest savus uzskatus. Daudz Zemes elementa šajā mēnesī arī dod lielu atbalstu Metālam, ar ko atnācis šāgada Vērsis, tāpēc aktuālas būs Metāla tēmas. Daži skarbi izjutīs sadalīšanu cilvēku starpā, citi pievērsīsies birokrātijai, likuma burtam un oponēs ar dzelžainiem ekonomiskiem rādītājiem. Radošie var sagaidīt kārtējo zemestrīci savā radošajā lauciņā, vēlams gan labāk uzrakt jaunas tēmas un attīstīt savas idejas, nevis sunīties un klupt otram krāgā, pierādot savu taisnību. Bet – ai, kā gribēsies!

Labi, ka 7.novembrī klāt būs un maigāk valdīt sāks Iņ Zemes Cūka. Tā mātišķi gādās par krūzīti zāļu tējas cīņas skarbumā ievainotajiem, kā arī rūpīgi klās bagātīgus galdus prāta vētrās uzvarējušiem. Ai, kā gribētos 18. novembrī tomēr vienoties kopējā dziesmā…

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.