Meitenītei ir tikai seši gadi, bet viņa grib nogalināt Putinu… Gordons par to, ko pārdzīvo ukraiņu bērni 68

“Kad skatāmies fotogrāfijas no Ukrainas tur, protams, ir karš, iznīcība, redzam daudz nelaimīgu cilvēku, bet redzam arī bērnu sejas, ukraiņu bērnu sejas… Dmitrij, vai varat pastāstīt, ko domā ukraiņu bērni?” TV24 raidījumā “Kārtības rullis” ukraiņu žurnālistam Dmitriju Gordonam vaicāja raidījuma vadītājs Armands Puče.

Krimināls
VIDEO. “Lūdzu, lūdzu, nezvaniet policijai!” Latvieši saviem spēkiem Rīgā aiztur indieti, kurš izmanto 14 gadus jaunu meiteni 135
Tiek ziņots par sprādzienu – vien dažu desmitu kilometru attālumā no Latvijas un Igaunijas
“Jau pēc 2 nedēļām Latvijā ievieš noteikumu, kas daudziem nepatiks!” Iedzīvotāji par izmaiņām daudzu naudasmakus 12
Lasīt citas ziņas

“Viņi domā to pašu, ko domā pieaugušie. Mana sešus gadus vecā meita saka, ka grib nogalināt Putinu, nodurt viņu. Visu laiku jautā, vai ir kaut kāds ierocis, ar kuru iespējami ātri var nogalināt Putinu. Meitenītei ir seši gadi. Par ko tas liecina?” viņš retoriski jautā.

Gordons atzīst, ka daudzas ukraiņu ģimenes ir izjukušas, jo cilvēki atrodas atrauti viens no otra.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Vīrieši palika Ukrainā. Ģimenes aizbrauc uz ārzemēm. Daudzas ģimenes jau ir sabrukušas. Arī pie tā ir vainīgs Putins,” žurnālists saka.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.