Foto – LETA

Koksne, alus un gaļa 0

Nedaudz atšķirīga situācija ir Ventspils novadā, kur lielāko uzņēmumu galvgalī redzami apstrādes rūpniecības uzņēmumi, lauku saimniecības un tirgotāji.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Lasīt citas ziņas

Turklāt no 20 lielākajiem uzņēmumiem tikai četriem ir sarucis apgrozījums un divi ir strādājuši ar zaudējumiem. Par stabilāku situāciju novada uzņēmumos nekā pilsētā liecina arī darbinieku skaita izmaiņas – darbinieku skaits samazināts tikai piecos.

Novada neapšaubāms līderis ir kokapstrādes kompānija “Kurekss” ar 51,3 miljonu eiro apgrozījumu un vairāk nekā četru miljonu eiro peļņas. Uzņēmums ir viens no lielākajiem savā nozarē visā Latvijā. Savukārt “Zaksi” ir visā valstī pazīstamā Užavas alus darītava.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ventspils novada konsolidētā pamatbudžeta ieņēmumi šogad plānoti 12,9 miljonu apmērā, kas ir neliels samazinājums salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Š.g. oktobrī novada pamatbudžeta izpilde bija 84%.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.