Foto no privātā arhīva

“Kokteilis.lv” – jauns portāls iedvesmai un aizrautībai 0

Kas jūs iedvesmo un aizrauj? Kas ir tas, kas liek pasmaidīt, vēlēties kļūt labākiem, patiesākiem, pievilcīgākiem? Kas ir tas, kas ikdienas darbu karstākajā stundā ļauj apstāties, padomāt un sajust prieku par dzīvi? Manuprāt, tas ir viss, kas mums apkārt – cilvēki, viņu stāsti, pieredze, lietas un vietas. Skaistums.

Reklāma
Reklāma
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro 43
Lasīt citas ziņas

Aizkustinošs stāsts spēj mainīt mūsu domāšanu; skaistas lietas – raisa vēlmi būt radošiem, meklēt sevi un savu stilu; speciālistu ieteikumi reizēm liek pārvērtēt savus ieradumus un dažkārt – izdarīt ne pārāk ērtu, tomēr pareizu izvēli.

Cilvēki, kas ar saviem darbiem un pieredzi spēj mūs iedvesmot, dāvina spēju paraudzīties uz pasauli “jaunām” acīm. Bet visdažādākās vietas pasaulē, kurās vēl nav būts, liek nospraust mērķus tās apciemot.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mēdz teikt, ka Ziemassvētku dāvanām jānāk no sirds. Tieši šāda ir mūsu dāvana Jums, jaunā dzīvesstila portāla www.kokteilis.lv, lasītājiem. Mēs esam radījuši portālu ar jēgu, iedvesmu, skaistām lietām, pieredzi, un šodien to iesaiņojam čaukstošā zelta papīrā, pārsienam ar sniegbaltu atlasa lenti, lai uzdāvinātu Jums gada skaistākajos svētkos no sirds!

Baudiet, iedvesmojieties, tveriet lietas, kas jūs uzrunā, raisa fantāziju, palīdz “augt” un smelties no mūsu stāstu varoņu pieredzes. Esiet kopā ar mums ik dienas – www.kokteilis.lv.

Priecīgus Ziemassvētkus!

Laura Blumberga, portāla “www.kokteilis.lv” redaktore

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.