“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem 97

Pēc Rietumu lēmumiem, kas var sākt ietekmēt situāciju frontē, Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem valstīm, kas atbalsta Ukrainu, TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” atklāja NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda, ka histērijas uzplūdā viņi noteikti jau Kremļa iekšienē sāk apspriest to, par ko jau sen ir runāts aizkulisēs – par triecieniem.

Pēc Krievijas diktatora Vladimira Putina runas, kurā viņš minēja, ka Krievija nodrošinās ar ieročiem valstis, kuras varētu dot triecienus nedraudzīgajām valstīm, militārie analītiķi spriež, kuras tad varētu būt šīs valstis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Slaidiņš pieļauj, ka šāda veida uzbrukumus var veikt tikai kāda teroristu organizācija: “Tas arī parādīs, ar ko tad Kremlis īsti draudzējas.”

Viņš atzīst, ka jau labu laiku seko līdzi tam, ko vēsta Krievijas propagandas kanāli.

“Pēc Rietumu lēmumiem, kas var sākt ietekmēt situāciju frontē, Krievijas televīzijas propagandas kanālos notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā,” NBS majors uzsver, piebilstot, ka draudi visu iznīcināt, ir vienīgais, kas viņiem atlicis.

Viņš piebilst, ka Rietumu lēmumi, kas nenāk strauji uzreiz, bet pilina pa drusciņai, liecina, ka tie nolēmuši “pilnībā aizslēgt durvis uz Krieviju un izslēgt gaismu”.

Slaidiņš uzskata, ka Krievijai būtu labāk, ja tā aizietu prom no Ukrainas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.