Foto: AFP/Scanpix/LETA

Krievija apcietinājusi visus sagūstītos ukraiņu jūrniekus 0

Tiesa Simferopolē, Krievijas okupētajā Krimā, trešdien nolēmusi apcietināt pārējos deviņus no svētdien sagūstītajiem 24 ukraiņu jūrniekiem, vēsta Ukrainas mediji.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas
Krievijas okupantu tiesas jau iepriekš bija apcietinājušas 15 ukraiņu jūrniekus, tostarp trīs ievainotos.

Visi apcietināti uz diviem mēnešiem.

Kā ziņots, Krievijas robežapsardzes kuģis svētdien taranēja Ukrainas Jūras spēku velkoni, kurš līdz ar diviem bruņu kuteriem no Odesas ostas Melnajā jūrā bijis ceļā uz Mariupoles ostu Azovas jūrā cauri Kerčas šaurumam, kas atdala Krieviju no tās anektētās Krimas pussalas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kad Ukrainas kuģi pēc incidenta devušies atpakaļ uz Odesu, Krievijas robežsardzes kuģis arī atklājis uguni, ievainojot vairākus Ukrainas jūrniekus, un Krievijas specvienība sagrābusi Ukrainas kuģus, kas aizvesti uz Kerčas ostu Krievijas okupētajā Krimā.

Pavisam uz trim Ukrainas kuģiem – “Jani Kapu”, “Berdjanska” un “Ņikopole” – atradās 24 ukraiņu jūrnieki.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.