Foto: AFP

Krievijā pazudusi lidmašīna 0

Pievieno LA.LV

Krievijā piektdien pazudusi mežu ugunsdzēšanas darbos Sibīrijā iesaistīta lidmašīna ar 10 ugunsdzēsējiem, paziņojušas varasiestādes.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Ārkārtas situāciju ministrija informēja, ka ar lidmašīnu “Il-76” plkst.6.30 pēc Latvijas laika nav izdevies nodibināt sakarus.

Ministrija pavēstīja, ka lidmašīnas meklēšanas darbos iesaistītas piecas lidmašīnas un divi helikopteri.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lidmašīna pazušanas brīdī esot lidojusi 3000 metru augstumā Irkutskas apgabalā, vēstīja aģentūra TASS.

Informācijas avots aģentūrai TASS atklāja, ka lidmašīna pazudusi “grūti sasniedzamā vietā, kur liesmu dēļ bija spēcīgi dūmi”.

Varasiestādes norāda, ka šobrīd meža ugunsgrēku dzēšanas darbos Krievijā iesaistīti 3300 ugunsdzēsēji, lai likvidētu liesmas 39 000 hektāru lielā teritorijā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.