Krievijas futbolisti pēc uzvaras.

Krievijas futbolisti nodrošina ceļazīmi uz Eiropas čempionāta finālturnīru 0

Krievijas vīriešu futbola izlase svētdien nodrošināja ceļazīmi uz 2020.gada Eiropas čempionāta finālturnīru.

NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13

Krievija I apakšgrupas duelī viesos ar 5:0 (2:0) pārspēja Kipru.

Spēles devītajā minūtē Deniss Čeriševs pārtvēra bumbu pretinieku laukuma pusē un ar ātru reidu ielauzās soda laukumā, no kreisās puses triekdams bumbu tīklā. Puslaika vidū, 23.minūtē, kiprieši nespēja apturēt Krievijas vētrainu uzbrukumu, un Magomeds Ozdojevs pēc Čeriševa piespēles panāca jau 2:0.

No cīņas 28.minūtes Krievija spēlēja vairākumā, taču savu nākamo iespēju izmantoja vien 11 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad pēc vēl vienas Čeriševa piespēles Artjoms Dzjuba, sitot ar galvu, panāc 3:0. Pamatlaika priekšpēdējā minūtē mājinieki pie sava soda laukuma uzdāvināja bumbu pretiniekiem, Aleksandram Golovinam pēc izspēles panākot jau četru vārtu pārsvaru, bet kompensācijas laikā Čeriševs ieraidīja vēl vienu bumbu Kipras vārtos – 5:0. Pēdējos divos vārtos rezultatīvi asistēja Dzjuba.

Pirms tam šajā apakšgrupā jau ceļazīmi nodrošinājusī Beļģija viesos ar 2:0 (1:0) pārspēja Kazahstānu. Beļģiem vārtus guva Mišī Bačuajī un Tomā Menjē.

Vēl šajā apakšgrupā Skotija mājās ar 6:0 (3:0) sagrāva Sanmarīno. Skotiem ar “hat-trick” izcēlās Džons Makdžins, bet pa vieniem vārtiem guva Lorenss Šenklends, Stjuarts Findlejs un Stjuarts Ārmstrongs.

Apakšgrupā pēc astoņām spēlēm līdere ar maksimāli iespējamajiem 24 punktiem ir Beļģija, tālāk ar 21 punktu seko Krievija, desmit punkti ir Kiprai, deviņus punktus guvusi Skotija, septiņi punkti ir Kazahstānai, bet bez punktiem cīnās Sanmarīno.

Tikmēr Nīderlande C apakšgrupā viesos ar 2:1 (2:0) uzveica Baltkrieviju. Nīderlandiešiem abus vārtus pirmajā puslaikā guva Džeordīno Vijnaldums, kurš sita precīzi ar galvu un atzīmējās ar skaistu tālsitienu, kamēr baltkrieviem atzīmējās Staņislavs Draguns.

C apakšgrupā līdere ar 15 punktiem sešās spēlēs ir Nīderlande, pa 12 punktiem piecās un sešās cīņās ir attiecīgi Vācijai un Ziemeļīrijai, četri punkti ir Baltkrievijai, bet viens – Igaunijai.

Vēl svētdien agrajos mačos Ungārija E apakšgrupas cīņā ar 1:0 (1:0) savā laukumā guva virsroku pār Azerbaidžānu. Ungāriem vārtus guva Mihājs Korhuts.

Apakšgrupā līdere ar 13 punktiem sešās spēlēs ir Horvātija, 12 punkti septiņos mačos ir Ungārijai, desmit punkti sešās cīņās ir Slovākijai, septiņus punktus iekrājusi Velsa, bet vienu – Azerbaidžāna.

Eiropas čempionāta finālturnīram kvalificēsies katras apakšgrupas divas labākās izlases. Ceļazīmes jau nodrošinājušas Beļģijas, Itālijas un Krievijas valstsvienības.

Nākamā gada Eiropas čempionāta finālturnīrs notiks 12 pilsētās 12 dažādās kontinenta valstīs.