Foto – “subsribe.ru”

Krievijas “vēsturnieks” Djukovs mēģinājis tikt Lietuvā 0

Lietuvas robežsargi lieguši iebraukšanu valstī Krievijas “vēsturniekam” un fonda “Vēsturiskā atmiņa” direktoram Aleksandram Djukovam. Viņš aizturēts Viļņas starptautiskajā lidostā.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Lasīt citas ziņas

Aizturēšanas brīdī Djukovam paskaidrots, ka viņš atrodas nevēlamo personu sarakstā. Vēlāk pats Djukovs Krievijas ziņu aģentūrai “Itar-Tass” skaidroja, ka nezina, kāpēc viņa vārds ir iekļauts melnajā sarakstā. “Es nodarbojos ar vēsturi. Esmu tālu no politikas. Mana interešu sfērā ir tikai 20. gadsimta vēsture. Man izrakstīja protokolu, kurā norādīts, ka esmu ietverts to personu sarakstā, kuriem liegta iebraukšana Lietuvā,” sacīja Djukovs.

Djukovam ir tiesības uzturēties Viļņas lidostas teritorijā. Viņš plānojot apmainīt iegādātās aviobiļetes un jau rīt lidot atpakaļ uz Maskavu. Lietuvas galvaspilsētā Kremļa “vēsturnieks” gribēja ierasties, lai tur piedalītos savas grāmatas “Holokausta priekšvakarā” prezentācijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Djukovam liegta iebraukšana Lietuvā jau kopš 2012. gada.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.