Foto VUGD

Krimuldā glābēji no ledus nocēluši briedi 0

Pievieno LA.LV

Vakar Krimuldas pagastā glābēji no ledus krastā nogādājuši briedi, kurš paša spēkiem nav spējis nokļūt uz sauszemes, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

“Tā ir nolādēta cūcība!” Latvieši ir pārskaitušies, uzzinot, cik lielu dienasnaudu saņem nelegālie robežpārkāpēji
Svarīgs trieciens: 90 km no frontes ukraiņu drons iznīcina Krievijai nozīmīgu sistēmu, kas varēja apklusināt pat “Starlink”
RAKSTA REDAKTORS
Tas noticis ļoti īsā laikā! Siguldas novadā domes vadības visatļautība sasniegusi vēl nebijušus augstumus
Lasīt citas ziņas

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, glābēji brīvdienās arī atbrīvoja starp žoga stabiem iestrēgušu stirnu Jelgavā, bet Liepājā, Tirgus ielā, no koka tika nocelts kaķis.

Savukārt Daugavpilī, Aglonas ielā, glābēji no bedres izcēla tajā iekritušu suni.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.