Krītot no augstuma, trīs vīrieši gūst smagas traumas 0

Vakar trīs vīrieši krita no augstuma, gūstot dažādas smagas traumas, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Reklāma
Reklāma
Uzzini, kura suņu šķirne atbilst tavam dzimšanas datumam – rezultāts pārsteidz daudzus
Kokteilis
3 visbīstamākās zodiaka zīmju pārstāves, kas bez sirdsapziņas pārmetumiem var atņemt citas vīrieti
Kokteilis
Agrāk viņas uzskatītu par raganām: 3 zodiaka zīmju sievietes, kas gandrīz nemaz nenoveco
Lasīt citas ziņas

Zemgalē 53 gadus vecs vīrietis krita no 2,5 metru augstuma uz flīžu grīdas. Vīrietis guva galvas traumu, krūškurvja traumu ar ribu lūzumiem, kā arī vēdera traumu ar iekšējo orgānu ievainojumu.

Vienlaikus Rīgas reģionā 66 gadus vecs vīrietis uzkāpa uz jumta, lai regulētu antenu, tomēr krita no apmēram četru metru augstuma. Vīrietis slimnīcā tika nogādāts ar gūtu politraumu, tostarp smagām galvas un krūškurvja traumām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Kurzemē 76 gadus vecs vīrietis krita no 1,5 metru augstuma, gūstot augšstilba kaula lūzumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1253 izsaukumiem, no kuriem 159 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.