Kultūra
Kultūrpolitika

Liepājas kultūras projektu konkursā šogad sadalīs rekordlielu summu0


Liepāja Lake Music.
Liepāja Lake Music.
Publicitātes foto

Lai sekmētu Liepājā augstvērtīgus kultūras un jaunrades procesus, kā arī veicinātu pilsētas iedzīvotāju līdzdalību kultūras dzīves norisēs, Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde no 14. janvāra izsludina pieteikšanos kultūras projektu konkursam, LA.lv uzzināja pilsētas domē.

“Ik gadu kultūras projektu konkursā pieprasītais finansējums ievērojami pārsniedz pieejamo un tādēļ ne visi oriģināli un kvalitatīvi izstrādāti projekti tiek atbalstīti.

Mēs tiecamies uz Liepājas kultūras telpas attīstību

un vēlamies, lai šajā procesā iesaistās pēc iespējas vairāk talantīgi, ar degsmi un organizatoriskām spējām apdāvināti liepājnieki un Liepājas skartie, tāpēc lēmām palielināt projektu konkursa līdzfinansējumu,” stāsta Liepājas Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens.

2020. gada projektu konkursa prioritātes ir kultūras aktivitātes un procesi, kas piedāvā jaunu un inovatīvu kultūras ideju realizēšanu, nodrošina vietēja un starptautiska mēroga izglītojošu pasākumu norisi, ir vērsti uz Liepājas kultūras vērtību (mantojums, mūzika, māksla, kino, teātris, dizains un arhitektūra) apzināšanu, dokumentēšanu vai popularizēšanu, nodrošina pētījumus par mūsu pilsētas kultūras un mākslas telpu, kā arī sekmē radošo industriju attīstību un nodrošina starptautiskas kultūras un mākslas rezidences Liepājā.

Konkursā var piedalīties juridiskās personas, kas nav pašvaldību un valsts iestādes, pašvaldību un valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību, tai skaitā publiskas atvasinātas personas.

Viens pieteicējs projektu konkursā var piedalīties ar neierobežotu projektu skaitu.

Konkursā var iesniegt tādus projektus, kuru realizācija notiek Liepājā un kuru rezultāti ir sabiedriski nozīmīgs ieguvums pilsētai. Projektu realizācijas periods – no šī gada 27. marta līdz 2021. gada 26. martam.

Viens projekts varēs saņemt no 1000 līdz 5000 eiro un kopumā projektu konkursā paredzēts 60 000 eiro liels līdzfinansējums.

Saistītie raksti

Konkursam iesniegtos projektus vērtēs kultūras projektu konkursa komisija, kuras sastāvā būs nozares profesionāļi.

Šogad pagarināts arī projektu iesniegšanas termiņš un iesniegt projekta pieteikumu var līdz šī gada 20. februārim. Konkursa nolikums un pieteikšanās internetā.

LA.lv
AG
Andris Grīnbergs
Kultūra
Marinas Kosteņeckas sirdsbalss Latvijai
5 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
Prestižā Starptautiskā klasiskās mūzikas balvas žūrija par Gada mūziķi atzinusi Marinu Rebeku
6 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
Izsludināti konkursi Vispārējo dziesmu svētku koru un deju lielkoncertu koncepciju izstrādei
6 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Kariņa valdībai gads. Nosauc, kas notiks turpmāk 1
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Asociācija: Norakstot Kargina un Krasovicka parādu, valstij jādzēš arī citu Latvijas iedzīvotāju bezcerīgie parādi
42 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Sports
Vējonis pieredzi politikā uzskata par priekšrocību LBS vadītāja amatā
22 minūtes
LE
LETA
Dabā
Kļūs vēsāks: laika prognoze trešdienai
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Spānijā vētras dēļ slēgtas skolas
30 minūtes