Kur cilvēkiem laukos patverties “X” stundā? 170

TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” kāda skatītāja pauda satraukumu vaicājot – ko “X” stundā darīt cilvēkiem, kuri dzīvo laukos? Kur patverties?

Kokteilis
Tavs sapņu vīrietis: šo zodiaka zīmju pārstāvji dievina kārtību un visu dara paši
“Mēs visi esam zaudējuši…” Kremlis paziņo, ka pasaules gals ir klāt
Veselam
10 produkti, kas satur īpaši daudz olbaltumvielu un var palīdzēt ilgāk saglabāt sāta sajūtu
Lasīt citas ziņas

Atbildot uz skatītājas jautājumu, Normunds Adamovičs, komandkapteinis, Zemessardzes štāba virsnieks, norādīja, ka Ukrainas piemērs rāda, ka raķešu apšaudes norit pa lielajām pilsētām, radot nopietnākus zaudējumus.

“Mēs redzam, ka lielākā daļa raķešu apšaudes ir pa lielajām pilsētām, industriālajiem objektiem, militārajiem objektiem, un līdz ar to cieš civilā infrastruktūra. Ja runājam par lauku rajoniem, manā skatījumā apdraudējums ir krietni mazāks. Ticiet man, okupants arī saudzēs savu raķeti un mēģinās šaut pa tādiem mērķiem, kas varētu radīt nopietnākus zaudējumus.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.