Lāčplēša dienai veltīts lāpu gājiens.
Lāčplēša dienai veltīts lāpu gājiens.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Kur doties atzīmēt valsts simtgadi? Visā Latvijā notiks 900 pasākumu 0

Latvijas simtgades svinības svētdien sāksies sagaidot saullēktu. Visā Latvijā notiks ap 900 dažādu pasākumu.

Centrālās Latvijas simtgades svinības notiks Rīgā, bet arī citās pilsētās būs daudz norišu, un arī tautieši ārzemēs svinēs vēsturisko notikumu.

Svētkos sagaidāma plaša iedzīvotāju iesaiste – “TNS Kantar” aptaujā 77 procenti aptaujāto atzinuši, ka simtgadi vajag atzīmēt īpašāk nekā citas Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas.

Publiski pasākumi un parādes

Latvijas rīta ieskandināšana plkst.8.11- 8.45 gaidāma pie Brīvības pieminekļa, Dzegužkalnā, Turaidā, Gaiziņkalnā, Mežotnes pilskalnā, pie Rāznas ezera, Kolkā, Alsungā un citur Latvijā un pasaulē.

Latvijas un sabiedroto spēku militārā tehnikas un ekipējuma izstāde būs skatāma Laukumā pie Rīgas pasažieru ostas plkst.11-17

Svinīgā Nacionālo bruņoto spēku parāde, kurā piedalīsies arī NATO sabiedroto un partneru vienības 11. novembra krastmalā, Rīgā plkst. 14

Goda sardze “Brīvības sardzē” un karavīru godināšana pie Brīvības pieminekļa, kā arī pie Latvijas brīvības simboliem Cēsīs, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē un Valkā.

RĪGA

Rīgas Domā plkst.9 notiek ekumeniskais dievkalpojums

Plkst.18. Multimediāla izrāde „Abas malas” Arēnā Rīga

Izrādē satiekas mūzika, deja un mūsdienu tehnoloģijas, radot iespēju piedzīvot Latvijas valsts simtgades stāstu vēl nebijušā gaismā. Izrāde ir simts gadus sens stāsts par Latvijas cilvēkiem un zemi, kuras dzīslās plūst laika upe Daugava, ko uz īpaši radītas 2000 kvadrātmetru lielas mākslas projekciju skatuves izdejo vairāk nekā 450 baleta, laikmetīgās un tautas deju dejotāji.

Gaismas festivāls “Staro Rīga 2018”. 16. līdz 19.novembris no plkst. 17-23

Dažādās gaismas mākslas tehnikās veidotos gaismas objektos Rīgas parkos, laukumos un uz īpaši izgaismotām namu fasādēm gaismu mākslinieki no Latvijas, Portugāles, Francijas, Vācijas, Norvēģijas un Nīderlandes reflektēs par festivāla tēmu “Augšām cēlās gaismas pils!”

10 “STARO RĪGA” OBJEKTI, KURIEM PIEVĒRST UZMANĪBU

Muzikāls notikums “18.11” pie Brīvības pieminekļa plkst. 18.45

Multimediālā koncertuzveduma galvenais “stāstnieks” būs Brīvības piemineklis, ko esam pieraduši redzēt acu priekšā, taču ikdienā nedomājam par tajā ietverto Kārļa Zāles vēstījumu. Piedalās: pūtēju orķestris „Auseklītis”, diriģents Haralds Bārzdiņš; grupa Kristapa Krievkalna vadībā, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”, grupa „Pērkondēli”, solisti Ance Krauze, Laura Štoma, Aisma Valtera, Daumants Kalniņš, Arturs Šingerejs, Artūrs Skrastiņš, Renārs Kaupers, Olivers Veldre, Ansis Jansons, kori „Vēja balss”, diriģents Jurģis Cābulis; „Balsis”, diriģents Ints Teterovskis; „Kamēr” diriģents Aivis Greters; „Vivere”, diriģents Gints Ceplenieks, RSU jauktais koris „Rīga”, diriģentes Evita Taranda un Zane Zilberte; „Juventus”, diriģents Valdis Tomsons; „Aura”, diriģents Edgars Vītols; „Pa saulei”, diriģents Jānis Ozols; „Jasmīnas koris”, diriģente Agita Ikauniece un Valsts Akadēmiskais koris „Latvija”, diriģents Māris Sirmais.

Koncerts “Daugav`s abas malas” 11.novembra krastmalā plkst. 20.10 – 21.02

Tautā iemīļotas un populāras latviešu dziesmas atskaņos orķestris “Rīga”, diriģents Valdis Butāns, un Rīgas vīru kori diriģenta Ivars Cinkusa vadībā.

Latvijas valsts himnas dziedāšana plkst. 21.00-21.02 11. novembra Krastmalā iedzīvotāji Latvijā un pasaulē aicināti pievienoties kopīgai himnas dziedāšanai.

Uguņošana jeb gaismas uzvedums “Saules mūžs” 21:02- 21.20, 11.novembra krastmalā

Centrālais tēls ir Saule, un stāsts vēsta par laiku no Latvijas valsts tapšanas līdz mūsdienām un noslēdzas krāšņā simtgades uguņošanā ar apliecinājumu Latvijas nākotnei, ticību Latvijas tautai un ikkatram iedzīvotājam. Īpaši veidotā muzikālajā materiālā ievītas nozīmīgas un līdzi dziedamas latviešu tautas melodijas, kora dziesmas, pazīstamas intonācijas un fragmenti no dažādus Latvijas valsts vēstures posmus raksturojošiem skaņdarbiem un mūzikas oriģināldarbi.

Koncerti Rīgā

“Būsim lieli līdzi Saulei”, Rīgas kongresu namā plkst.12

“Dievs, svētī Latviju”, Latviešu biedrības namā plkst. 14

“100 gadi kopā” Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā plkst.14

“Ar dziesmu simtgades ceļā” Kultūras centrā “Iļģuciems” plkst.14

“Simts vēlējumi” Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” plkst.15

“Gaismas doma” Pianista Reiņa Zariņa veltījums Latvijai VEF Kultūras pilī plkst.16

Mārtiņa Brauna svīta “Daugava” Sv. Pētera baznīcā plkst.16

Dižkoncerts “100 vīri Latvijai” Latvijas Universitātes Lielajā Aulā plkst.16

“Dziesmas Latvijai” Mazajā ģildē plkst. 16

Nakts koncerti Vecrīgā no plkst.22

„Vakara melodijas flautai” Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā
„Meditācijas ar Pertu un Vasku” Zirgu ielas koncertzālē
„Dvoržāks un Ķeniņš” Lielās ģildes Minsteres zālē
„Mūzika balsij, vijolei un ērģelēm” Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīcā
„Dita Krenberga un klavierkvartets RIX” Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Kolonnu zālē
„Vijole, ērģeles un cilvēka balss” Rīgas Sv. Jāņa baznīcā
„Stabules un stīgas Rīgas domā” Rīgas Domā
„Latviešu nakts: sarunas, stāsti un zvaigznes”Rīgas Reformātu baznīcā
„Ritma spēles Pēterbaznīcā” Rīgas Svētā Pētera baznīcā

Koncertuzvedums “Dzimšanas dienas nakts” plkst.22.30; 19.nov. plkst.12.00, 15.30 un 19.00 Latvijas Nacionālajā teātrī

Kā jau dzimšanas dienā – gaidāma dzīvā mūzika, ko izpildīs pūšamo instrumentu grupa, un mājinieku – visu Nacionālā teātra aktieru – sagatavoti priekšnesumi. Vadmotīvs – ko katram no mums nozīmē Latvija visā tās gadalaiku dažādībā un novadu skaistumā. Koncertuzvedumā piedalīsies visi teātra aktieri. Režisors Jānis Vimba, scenogrāfs Reinis Suhanovs.

Simtgades klubu nakts no 22.00 – 5.00

Turpinot Latvijas 90. dzimšanas dienā aizsākto tradīciju naktī klubi un izklaides vietas Latvijā un ārvalstīs aicināti atskaņot Latvijā ražotu mūziku.

Nākamās simtgades pirmais koncerts

“Mīlestības vārdā. 18+” plkst. 18.30 notiks pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas.

Koncerts, kuru veido Jānis Šipkēvics un Gatis Mūrnieks ar domubiedriem, ir mīlestības manifests nākotnei no Alises Jostes, Armanda Birkena, grupas “Cosmos”, Eduarda Jansona, Eremija Sējāna, Evijas Vēberes, grupas “Instrumenti”, Kārļa Josta, Loretes Mednes, Matīsa Čudara, Miķeļa Putniņa, Reiņa Sējāna, Renāra Kaupera, Robertas Kumsāres, Rūdolfa Dankfelda un citiem mūziķiem.

PILNU PASĀKUMU PROGRAMMU SESTDIENAI, SVĒTDIENAI UN PIRMDIENAI MEKLĒ ŠEIT

CĒSIS

Ekumenisks dievkalpojums plkst. 11 Svētā Jāņa baznīcā.

Simtgades svētku koncerts plkst.19 koncertzālē “Cēsis”. Piedalās Vidzemes kamerorķestris, jauktie kori “Cēsu Pils koris”, “Beverīna” “Vidzeme”, “Wenden” un solisti Inga Šļubovska Kancēviča un Rihards Millers.

VALMIERA

Norisināsies Latvijas kontūras skrējiens plkst.11. Starts no Rātslaukuma.

Valmieras drāmas teātrī plkst.18 notiek apbalvojumu “Goda valmierietis” un “Gada valmierietis” pasniegšana un svētku koncerts ar vokālo grupu “Latvian Voices.

Plkst. 21 Svētku balle ar grupu “Apvedceļš”Valmieras Kultūras centrā.

SIGULDA

“Goda novadnieka” un “Gada novadnieka” apbalvojumu pasniegšana un koncerts kultūras centrā “Siguldas devons” plkst.17. Piedalīsies Dailes teātra un Valmieras Drāmas teātra aktieri – Ieva Segliņa, Gints Andžāns, Ģirts Rāviņš un Rūta Dišlere, Siguldas jauktais koris „Atvars” un mūziķu apvienība Emīla Zilberta vadībā.

Simtgades balle “Latvija svin!” Siguldas pagasta kultūras namā plkst.22
Uzstāsies grupa “Lauku muzikanti”

JĒKABPILS

Valsts prezidenta Raimonds Vējoņa uzruna, svinīgs sarīkojums par godu simtgadei, kamerorķestra “Simfonietta Rīga” koncerts Krustpils kultūras namā plkst. 16.30.

Lielkoncerts “Latvijas spēka zīmes Jēkabpilij” – grupa “Pērkons”un Jēkabpils pilsētas apvienotais koris plkst 21. Vecpilsētas laukumā.

Svētku balle ar grupu “Mākoņstūmēji” Jēkabpils Tautas namā plkst.22.

RĒZEKNE

Svētku saiets “Daudz laimes, Latvija!” pie pieminekļa “Vienoti Latvijai” plkst 16.35. Piedalās apvienotais jauktais koris, pūšamo instrumentu orķestris “Rēzekne”, Rēzeknes un novada dejotāji, skolu jaunatne u. c. Rēzeknes domes vadības un garīgās dzīves pārstāvju uzrunas.

Latgales vēstniecībā “GORS” plkst.19 notiks Valsts svētku koncerts “Dzimšanas diena”. Rēzeknes Goda pilsoņa sumināšana. Koncerta īpašie viesi – grupa “Musiqq” un grupas “The Sound Poets” līderis Jānis Aišpurs.

DAUGAVPILS

Latvija Republikas proklamēšanas simtgades svinības Daugavpils teātrī plkst. 16.30. Daugavpils pilsētas domes apbalvojuma “Gada balva” pasniegšanas ceremonija un orķestra “Kremerata Baltica” koncerts.

Profesionālā pūšamo instrumentu orķestra “Daugava” koncerts Vienības laukumā plkst. 20.30

JELGAVA

Hercoga Jēkaba laukumā līdz pat vēlam vakaram no plkst.12 svētku koncertā uzstāsies grupas “Pilnmēness”, “Credo” un citi mākslinieki.

Zemgales Olimpiskajā centrā plkst.16 norisināsies svētku lielkoncerts “Mēs esam Latvija”.

No plkst.17 uz Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas ēkas sienas būs vērojama īpaši svētkiem veidotas 3D grafikas, skaņas un gaismas multimediāls svētku uzvedums “Pilsētas dziesma”.

KULDĪGA

Kuldīgas kultūras centrā notiks novada Goda balvu pasniegšana un amatiermākslas kolektīvu koncerts plkst.15.

Kuldīgas Sv. Katrīnas evaņģēliski luteriskajā baznīcā plkst.17 simtgadei sagatavotu programmu atskaņos Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi,Liepājas un Baznīcas ielā no plkst.17.30 līdz 21.00 klātesošos iepriecinās Gaismas ceļš, ko šogad bagātinās stāsts par Kuldīgas novadu simts gados.

Rātslaukumā no plkst. 18 izskanēs Kuldīgas mūziķu sveiciens valsts simtgadē. Svētku noslēgumā muzicēs muzikālā apvienība “Raxtu Raxti”.

LIEPĀJA

Simtgades svētku koncertiestudējums pie koncertzāles “Lielais Dzintars” plkst.17. Koncerta stāstu veidos tautasdziesmas un tautā mīlētu Liepājas autoru dažādos laikos radītās dziesmas. Koncertā uzstāsies Liepājas teātra aktrise Agnese Jēkabsone, dziedātājas Aija Vītoliņa, Dināra Rudāne, Kristīne Zaharova, mūziķi Andris Ērglis, Atis Ieviņš, Jānis Apeinis, Mārtiņš Ruskis un instrumentālā grupa “Pulsa efekts”. Kopumā aptuveni 80 Liepājas dejotāju izdejos Latvijas stāstu cauri laikiem. Pasākuma atsevišķa daļa būs svētku uguņošana, kurai par godu īpašu skaņdarbu radījis komponists Jānis Lūsēns.

VENTSPILS

Teātra namā “Jūras vārti” – Latvijas Republikas neatkarības dienas svētku koncerts plkst. 16.30. Koncertā piedalās Latvijas radio bigbends, solisti – Kristīne Prauliņa, Renārs Lācis un Radio vokālais Trio.

Plkst. 18.00, Sarkanmuižas pļavā ventspilnieki un pilsētas viesi no svecītēm veidos Latvijas valsts kontūru un skaitli “100”, bet pie Ventspils valsts ģimnāzijas šajā laikā tiks veidots Gaismas ceļš.

Plkst. 19 svētku Tilta dārzā norisināsies koncertprogramma “Tev mūžam būt, Latvija!”Koncerta ieskaņā skanēs liriskās Imanta Kalniņa dziesmas solistes Aleksandras Špicbergas un pavadošās grupas izpildījumā. Koncertprogrammā piedalīsies Latvijas teātru aktieri – Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, Valmieras teātra aktrise Ieva Puķe, kā arī Dailes teātra aktieri Ērika Eglija, Ģirts Ķesteris, Aldis Siliņš un Gints Grāvelis.

JŪRMALA

Valsts svētku dievkalpojums plkst.10 Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Latvijas valsts dzimšanas dienā jūrmalnieki veido Gaismas ceļu. Cauri visai pilsētai – no Lielupes tilta līdz pat Ķemeriem – vairāk nekā 20 kilometru garumā gar pilsētas galvenās ielas malu tiks iedegts vairāk nekā 8500 sveču. Ikviens aicināts nākt ar savu svecīti.

Svētkiem veltīts koncerts notiks plkst.19 pie Kauguru Kultūras nama. Uzstāsies solisti Ginta Krievkalna, Nauris Puntulis un Roberts Memmēns, Jūrmalas apvienotais koris, Latvijas Universitātes vīru koris “Dziedonis” un “MC Orķestris”.

Līdz plkst.22. turpat notiks balle, kurā spēlēs “MC Orķestris”, pūtēju kvartets “Jocker Horns”, dziedās Adrians Kukuvass, Ivo Grīsniņš-Grīslis, Karīna Tropa un Alise Kante.

SVĒTKU UGUŅOŠANAS

Rīgā – 11. Novembra krastmalā plkst. 21.02

Jēkabpilī – uguņošana virs Daugavas plkst. 22.15

Rēzeknē – pie pieminekļa “Vienoti Latvijai” plkst.17

Jelgavā – Lielupes promenādē plkst.20

Liepājā – Pie koncertzāles “Lielais Dzintars” plkst.18.30

Ventspilī – Tilta dārzā plkst. 20

Jūrmalā – Kauguros, Raiņa ielā plkst.20.25

Cēsīs – Vienības laukumā plkst.21

SVINĪBAS ĀRZEMĒS

No 16.novembra simtgades svinības norisināsies Milvoki, ASV, kā arī Čehijas pilsētā Nāhodā, kur notiks klasiskās mūzikas koncerts.

Tallinā notiks kamerorķestra “Sinfonietta” Rīga koncerts, bet Veras pilsētā grupas “Dagamba” koncerts.

Svētku koncerts un pieņemšana plānota Helsinkos, Somijā.

17.novembrī pieņemšana par godu simtgadei notiks Ženēvā.

Svinības plānotas Nīderlandē, Hāgā.  Vācijā šajā dienā simtgades svinības notiks Hamburgā un Berlīnē. Latvijas vēstniecība Lielbritānijā rīkos svinīgu pasākumu tautiešiem Londonā. Īrijā simtgadi atzīmēs jau 17.novembrī.

18.novembrī simtgadi dažādi plānots atzīmēt ASV un Kanādas pilsētās, tajā skaitā Mineapolē, Edmontonā un Vinipegā.

Latvijas vēstniecībā Tallinā simtgadi plāno atzīmēt ar kopīgu himnas dziedāšanu, bet Tartu ar vēstniecības atbalstu būs pieejama bezmaksas Igaunijas Nacionālā muzeja apmeklēšana, kā arī uzstāsies grupa “Auļi”.

Grācā, Austrijā un Spānijā, Toledo pilsētā notiks svētku koncerts, bet Austrālijā svētku pasākums šajā datumā notiks Kanberā.

Dažādi vēstniecību atbalstīti un rīkoti pasākumi citviet norisināsies arī pēc 18.novembra, novembrī un decembrī, tajā skaitā Norvēģijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Lielbritānijā, Polijā, Portugālē, Indijā, Austrālijā, Apvienotajos Arābu Emirātos un Ķīnā.

Ar visu simtgades pasākumu programmu iespējams iepazīties mājaslapā, kā arī iedzīvotāji var interesēties savās pašvaldībās.

Uz simtgades svinībām Latvijā 18. novembrī viesosies Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite, Somijas prezidents Sauli Nīniste un Islandes prezidents Gudni Jouhannessons.

Avoti: lv100.lv, LETA, pašvaldību mājaslapās sniegtā informācija

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VV
Vivanta Volkova
Stāsti
“Es te esmu kā paradīzē!” Vecticībniece Anfisa par streikojošiem ceļgaliem un atteikšanos no dzīves Francijā 2
7 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Sejas maskas ir kaitīgas, bet testu rezultāti – viltoti.” Kur rodas sazvērestību teorijas par Covid-19? 6
5 stundas
LE
LETA
Ziņas
Atklāj, kur ir visvairāk Covid-19 gadījumu un kurā novadā slimība fiksēta pirmo reizi
6 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Ziņas
Drīzumā Latvijā būs skatāms jaunais miniseriāls par laulību škiršanas tēmu “Projekts: šķiršanās”
10 stundas
LE
LETA
Ziņas
Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vairāk nekā 600 cilvēki, bet pieci miruši 1
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
“Šodien mēs nedrīkstam klausīties populistos!” Levits aicina sabiedrību mobilizēties Covid-19 izplatības apturēšanai 10
8 stundas
LE
LETA
Veselam
Arī brīvdienā reģistrēti vairāk nekā 200 jauni Covid-19 gadījumi. Divi cilvēki miruši 2
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Prinča Harija strīds ar 99 gadus veco vectētiņu princi Filipu var kļūt par pēdējo… 11
12 stundas
SM
Signe Mengote
Stāsti
“Tas bija traki!” Ārvalstu studentu pieredze Latvijā sērgas laikā 7
13 stundas
IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
“Pieprasījums bija no visām pusēm.” Meža īpašnieki tiek pie uzlabota un jaudīgāka reģistra 1
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Izskatīgās dejotājas Aleksandras Kurusovas mērs ir pilns: lūdzu, pārstājiet mani aicināt uz randiņiem! 16
16 stundas
EL
Egils Līcītis
Ziņas
“Domāšana jāpagriež par 180 grādiem uz modernāku pusi.” Jaunā Rīgas vara par pārmaiņām pilsētā 7
16 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Stāsti
Kādēļ pēc neatkarības atgūšanas sagruva rūpniecība? Grāmatā atmasko militarizēto tautsaimniecību Latvijā 21
17 stundas
LE
LETA
Ziņas
“Mēs dzīvojam ekstremālā situācijā.” Spānijā izsludina ārkārtējo stāvokli un nosaka komandantstundu 3
9 stundas
Raivis Šveicars
Stāsti
Detaļas kaut kosmosam. Stāsts par kādu unikālu Latvijas metālapstrādes uzņēmumu 1
17 stundas
KS
Kārlis Streips
Ziņas
Kārlis Streips: Pasaules lielvaras no kodolieročiem neatteiksies arī pēc ANO līguma stāšanās spēkā 1
10 stundas
VK
Vita Krauja
Ziņas
“Patiesībā sievietei nav ne spēka, ne jaudas, viņa vienkārši dara, velk.” Saruna ar aktrisi Janu Čivželi 4
Intervija 1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Siltumam neredz galu! Vai atkal būs neziema? Toms Bricis par laiku oktobra beigās 11
1 diena
LE
LETA
Veselam
Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca paziņo par plānveida operāciju atcelšanu 11
17 stundas
SK
Skaties.lv
Ziņas
Valsts prezidents un premjers saņems lielāku algu. Atklāj vērienīgās reformas detaļas 84
1 diena
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Kamēr Viņķele spēlē” čurikus”, atklājas biedējošas lietas. Nekāda plāna laikam nemaz nav 112
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Kāda ir prinča Viljama un Keitas Midltones trīs bērnu ikdienas dzīve? 2
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieces – Beāte un Beatrise
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Bijusi vētraina ballīte: Samantai Tīnai uzradies gruzīnu pielūdzējs, Lauris Reiniks pazaudē bikšu pogu 9
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Raganu slotu ballē” izgaismo retumus 1
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Liepāja uzmirdz krāsās: šādu pilsētu tu vēl nebūsi redzējis! 1
3 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 24. līdz 30.oktobrim: kādas vēlmes piepildīsies
2 dienas
SM
Signe Mengote
Stāsti
“Liela ģimene ir īstena latviešu ģimene.” Stiprās un sportiskās Nenišķu ģimenes stāsts 3
3 dienas
LA
LA.LV
Kokteilis
Šonedēļ emocijas var ņemt pārsvaru pār saprātu, un tas var nebeigties labi! Horoskopi no 26. oktobra līdz 1.novembrim 1
17 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
Veiksmes un spriedzes dienas oktobrī un novembrī: Skorpiona laika padomi
1 diena
LA
LA.LV
Kokteilis
Šodien tu liksi apkārtējiem dancot pēc savas stabules! Horoskopi 26.oktobrim 1
10 stundas
LE
LETA
Ziņas
Itālijā nosaka stingrākus ierobežojumus cīņā ar Covid-19
22:39
LA
LA.LV
Ziņas
“Sejas maskas ir kaitīgas, bet testu rezultāti – viltoti.” Kur rodas sazvērestību teorijas par Covid-19? 6
21:50
LE
LETA
Ziņas
Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vairāk nekā 600 cilvēki, bet pieci miruši 1
21:13