Foto no www.prana-ko.lv

Kur nopirkt velteņus 0

Pievieno LA.LV

“Dzīvoju lauku mājā, un šajā sniegiem bagātajā ziemā noderētu velteņi. Lasīju par mākslinieciski izgatavotiem velteņiem, taču tie ir dārgi. Kur var nopirkt parastos velteņus? Kaimiņam ir Baltkrievijā ražotie, un tie ir ļoti ērti.” JĀNIS BABĪTES NOVADĀ

“Dēliņš un mūsu mīļais puisītis šodien tika atrasts” – noslēgušies meklēšanas darbi Gaujā pazudušajam bērnam
“Ja esat ārā no pilsētas, ieteiktu tur arī palikt,” iedzīvotāji Rīgā un citviet Latvijā sūdzas par savādu smaku gaisā 84
Kokteilis
Veiksmes vilnis tuvojas šīm 3 zodiaka zīmēm – tās tuvākajās dienās būs favorītes
Lasīt citas ziņas

Pelēki vilnas velteņi ar presētu gumijas zoli (no 40. līdz 47. izmēram) interneta veikalā www.prana-ko.lv (tālrunis 29222582) maksā 43,40 eiro. Par piegādi Rīgas robežās jāmaksā 3,43 eiro.

Rīgas Centrāltirgū, Baltkrievijas tirdzniecības centrā (tālrunis 67148959), piedāvā baltus velteņus ar gumijas zoli. Sieviešu apavi maksā 52 eiro, vīriešu – 47 eiro.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.