Latvijā
Rīga

“Kurš to nolēma?” “RS” jāskaidro pāreja uz maksas informatīvo tālruni1


Rīgas satiksme autobuss
Rīgas satiksme autobuss
FOTO: LETA

Rīgas pilsētas izpilddirektors un SIA “Rīgas satiksme” kapitāldaļu turētājs Juris Radzevičs aicinājis uzņēmuma padomi un valdi paskaidrot iecerētās izmaiņas, kas paredz uzņēmumam ieviest maksas informatīvo tālruni pašreizējā bezmaksas tālruņa vietā, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Radzevičs aicinājis uzņēmuma vadību sniegt informāciju par to, kurš pieņēmis lēmumus par šādu izmaiņu nepieciešamību un kāds ir plānotais izmaksu ietaupījums.

Tāpat kapitāldaļu turētājs aicinājis paskaidrot “īpatnējā” tālruņa numura izvēli, kas iedzīvotājiem apgrūtinot tā uztveri, kā arī to, kādēļ par izmaiņām sabiedrība tiek informēta vien divas nedēļas pirms tām.

Jau ziņots, ka uzņēmuma iecerētās izmaiņas paredz, ka no 1.februāra, zvanot uz “Rīgas satiksmes” informatīvo tālruni, klientiem tiks piemērots standarta maksas tarifs, kas ir atkarīgs no konkrētā tālruņa operatora.

Līdz ar to mainīsies arī informatīvā tālruņa numurs un no februāra tas būs 2036 1862. Jaunais numurs turpmāk būs pieejams arī pilsētas viesiem, kuri Rīgā iebrauc no citām valstīm. Tālrunis, tāpat kā līdz, šim darbosies 24 stundas dienā.

Līdz februārim ar uzņēmumu vēl ir iespējams sazināties pa bezmaksas tālruni 80001919.

Uzņēmumā gan uzskata, ka ņemot vērā to, ka jau šobrīd vairums operatoru piedāvātie tarifu plāni piedāvā saviem klientiem bezlimita minūšu zvanu skaitu, zvani uz informatīvo tālruni 2036 1862 lielākajai daļai “Rīgas satiksmes” klientu neradīs papildu izmaksas.

Pēc “Rīgas satiksmes” pārstāvju paustā, izmaiņas plānotas, lai efektivizētu uzņēmuma izmaksas un ietaupītu finanšu līdzekļus.

Saistītie raksti

Uzņēmuma rīcībā esošie dati liecina, ka aptuveni 95% gadījumu klienti pa informatīvo tālruni uzdod jautājumus par sabiedriskā transporta maršrutiem, kā arī pienākšanas un atiešanas laikiem pieturvietā. “Taču jau šobrīd šādu informāciju iespējams iegūt gan pieturvietu plāksnītēs, gan uzņēmuma mājas lapā, gan sociālajos tīklos,” pauž pārstāvji.

Lai informētu klientus par izmaiņām, no 15.janvāra, zvanot uz tālruni 8000 1919, tiks atskaņots balss paziņojums ar informāciju par jauno tālruņa numuru. Tāpat informācijai jau ir redzama sabiedriskā transportā esošajos monitoros, kā arī tiks izvietota arī pieturvietu plāksnītēs.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Koronavīrusu izgudrojuši Latvijā? Kāpēc gan ne”. Dez­informācijas plūsma, ko izplata varai tuvie Krievijas un arī Ķīnas mediji 1
16 stundas
LE
LETA
Latvijā
Azartspēles Covid-19 laikā interaktīvajām vidē neatļaus
16 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Noticis incidents veikalā distances neievērošanas dēļ 6
18 stundas

Lasītākie

LE
LETA
Veselam
Diennakts laikā konstatēti 16 jauni Covid-19 gadījumi, kopējam slimnieku skaitam sasniedzot 509 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Aizputes novadā kravas automašīna uz pārbrauktuves taranējusi pasažieru vilcienu
46 minūtes
LE
LETA
Veselam
Pacientu saslimšanas ar Covid-19 dēļ Ogres slimnīcā slēgta internā nodaļa un pašizolācijā atrodas jau 27 medicīnas darbinieki
14 minūtes
LE
LETA
Dabā
Saule mīsies ar mākoņiem. Pastiprināsies anticiklona ietekme
2 stundas
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Igaunijā ar koronavīrusu inficēto skaits pārsniedzis tūkstoti, mirušo skaits pieaudzis līdz 13
32 minūtes