Uzbrukumā Rodions Kurucs.

Kurucs un “Nets” iekrīt 0:15 bedrē 0

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs pirmdien guva piecus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, viņa pārstāvētajai Bruklinas “Nets” komandai ciešot zaudējumu.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

“Nets” savā laukumā ar rezultātu 111:117 (32:29, 36:35, 23:26, 20:27) zaudēja Filadelfijas “76ers” vienībai.

Kurucs nospēlēja 17 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā realizēja savu vienīgo tālmetienu un abus divus soda metienus.

Viņš arī veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu, divas reizes kļūdījās un trīs reizes pārkāpa noteikumus. “Nets” ar cēsnieku laukumā ielaida par diviem punktiem vairāk nekā iemeta.

“Nets” rindās ar 22 punktiem rezultatīvākais bija Spensers Dinvidijs, 13 punkti un 13 atlēkušās bumbas bija Džeretam Elenam, bet divus divpadsmitniekus šajos statistikas rādītājos iekrāja Toreans Prinss.

“76ers” komandā ar 34 punktiem, 12 atlēkušajām bumbām un 12 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Bens Simonss, bet 19 punkti bija Elam Horfordam.

Bruklinas komanda bija vadībā otro un trešo ceturtdaļu, taču otrajā puslaikā ar Kurucu laukumā ielaida 15 punktus pēc kārtas, kas viesiem ļāva pārņemt vadību. Ceturtajā ceturksnī laukuma saimnieki vairākas reizes pietuvojās, lai pārņemtu vadību, tomēr tas neizdevās, un “76ers” svinēja uzvaru.

“Nets” ar 18 uzvarām 42 mačos ieņem astoto vietu Austrumu konferencē, bet “76ers” ar 29 panākumiem 45 dueļos ir piektā.

Nākamo spēli “Nets” aizvadīs trešdien, kad savā laukumā tiksies ar zvaigžņoto Rietumu konferences līderi Losandželosas “Lakers”.