Foto – LETA

Kūtri pārvēl Satversmes tiesas priekšsēdētāja amatā 0

Pievieno LA.LV

Satversmes tiesas (ST) tiesneši trešdien atklātā sēdē priekšsēdētāja amatā atkārtoti ievēlēja esošo tiesas vadītāju Gunāru Kūtri, aģentūra BNS uzzināja Satversmes tiesā.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

ST jauns priekšsēdētājs jāvēl, jo Kūtrim 30.janvārī beidzas pilnvaru termiņš.

Kūtri kā vienīgo kandidātu ST sēdē trešdien izvirzīja ST tiesnesis Uldis Ķinis. Viņš sacīja, ka Kūtris kolēģu vidū ir guvis lielu atsaucību un cieņu, tāpēc neredz nepieciešamību mainīt cilvēku kurš godprātīgi pilda pienākumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

ST priekšsēdētāju aizklātā balsojumā ievēlē no Satversmes tiesnešu vidus. ST priekšsēdētājs tiek ievēlēts ar visa tiesnešu sastāva absolūto balsu vairākumu. Tiesas priekšsēdētāja pilnvaru termiņš ir trīs gadi.

Šobrīd bez Kūtra ST tiesneši ir Aija Branta, Sanita Osipova, Uldis Ķinis, Kaspars Balodis, Kristīne Krūma.

Kūtris šajā amatā stājās 2007.gada 31.janvārī, bet 2010.gadā viņš atkārtoti tika ievēlēts par ST tiesas priekšsēdētāju.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.