“LA” kalendāru sagaidīsiet
 0

Pievieno LA.LV

Atvainojamies tiem abonentiem, kas no “Latvijas Pasta” kādu pārpratumu dēļ vēl nav saņēmuši uzaicinājumus pēc solītajām abonēšanas dāvanām – dažviet aizkavējušies vai nu kalendāri, vai grāmatas.

 

Dārzs
Lapsenes neuzbrūk nejauši. Lūk, kas tās pievelk pie konkrētiem cilvēkiem 5
Kokteilis
Cilvēkiem, kas dzimuši šajos datumos, piemīt monarha temperaments
Kokteilis
Kad satiekas šīs zodiaka zīmes, garlaicīgi nav nekad: astrologi nosauc saderības, kurās dzimst labākās idejas un piedzīvojumi
Lasīt citas ziņas

Galvenokārt kavējas to abonentu uzaicinājumi, kas abonējuši pēc 15. decembra. Tā kā abonēšana notiek dažādos veidos (pasts, internets, tālruņi…), klientu sarakstu apkopošana, dāvanu šķirošana ir darbietilpīga, tai vajadzīgs laiks. Uzaicinājumus vēl nav saņēmuši Aizkraukles, Lielvārdes, Ogres, Ikšķiles novada un citu atsevišķu novadu pasta nodaļu klienti. Redakcija problēmu apzina, to risina un lūdz abonentus vēl nedaudz pagaidīt, līdz visi saņems uzaicinājumu pēc attiecīgās dāvanas. Šodien “Latvijas Pasts” izsūtīja uzaicinājumus atlikušo novadu pasta nodaļām. Neatkarīgi no abonēšanas veida solītās dāvanas saņems visi abonenti, kam tās pienākas. Ja nu vēl pēc 23. janvāra neesat saņēmuši uzaicinājumu, lūdzu, mūs informējiet pa tālruni 67096388.

 

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.