Foto: Unsplash

Labāk nepiedalies riskantās aktivitātēs: pastāv iespēja pazaudēt kaut ko dārgu! Horoskopi 25. februārim 2

Auns

Labāk nepiedalies riskantās aktivitātēs: pastāv iespēja pazaudēt kaut ko dārgu. Centies izvairīties no saziņas ar negatīviem cilvēkiem: viņi var tevi maldināt vai vienkārši sabojāt garastāvokli. Laba diena garlaicīgām vai nepatīkamām lietām: šodien tu vari ar tām tikt galā.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

Visu tavu darbu veiksme ir atkarīga no garastāvokļa, tāpēc jau no paša rīta noskaņojies uz pozitīvo! Izmanto labi zināmas metodes, neeksperimentē; šodien tas var radīt kļūdas. Sazinies tikai ar tuviem cilvēkiem.

Dvīņi

Šajā dienā tu sapratīsi, cik pareizi bija tavi pagātnes lēmumi. Ja rodas nepatikšanas, ir laiks labot pieļautās kļūdas un mainīt domāšanas vektoru. Dažas idejas, kas tev ienāks prātā, var tikt īstenotas uzreiz. Pavadi vakaru kopā ar ģimeni!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Centies mazāk sapņot un dari svarīgākas lietas. Pretējā gadījumā zaudēsi daudz vērtīga laika. Savos darbos lūdz palīdzību ģimenei vai domubiedriem. Tad rezultāti tevi iepriecinās. Šodien ir vērts padomāt, kā uzlabot savu pašsajūtu.

Lauva

Sazinies piesardzīgi ar cilvēkiem, kurus nepazīsti: pastāv iespēja, ka viņi vēlēsies tevi maldināt. Taču saziņa ar tuviniekiem sagādās tev prieku un pacels garastāvokli. Pievērs uzmanību mazām detaļām, tās šobrīd ir svarīgas. Biežāk ieklausies savā intuīcijā!

Jaunava

Tev būs jāpierāda savs viedoklis un jādemonstrē pārliecināšanas prasmes. Tas palīdzēs tev profesionālajā sfērā un pavērs jaunas iespējas. Tomēr atceries, ka vari nejauši izpaust savu vai kāda cita noslēpumu un vēlāk nonākt nepatīkamā situācijā.

Svari

Gatavojieties grūtai dienai, kad nepatikšanas pašas tevi sameklēs. Lūdz palīdzību, strādā komandā: tas atvieglos mērķu sasniegšanu. Uzraugi savu veselību, lai nerastos problēmas. Svešinieki var sniegt tev lielisku ideju.

Skorpions

Esi ievērīgāks darbā, saglabā kontroli pār nepieciešamajiem procesiem, pretējā gadījumā tev būs jālabo kļūdas. Intuīcija paglābs tevi no nepatikšanām. Jaunos projektus šodien tev labāk atlikt uz citu reizi, sāc kārtot vecos darbus.

Strēlnieks

Pastāv liela iespēja, ka citi tevi maldinās vai sniegs nepareizu informāciju. Pirms faktu izmantošanas pārbaudi tos un meklē alternatīvus avotus. Laba diena, lai iepirktos: iegādājieties sev kādu sen plānotu lietu.

Mežāzis

Veiksmīga un labvēlīga diena. Tev veiksies darba jautājumos, lai arī ko tu nedarītu. Ja tev būs grūti tikt galā vienam, palūdz palīdzību saviem tuviniekiem; viņi tev neatteiks. Nesteidzies sniegt atbildi vai pieņemt lēmumu. Zvaigznes iesaka vispirms vairākas reizes pārdomāt.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Centies šodien nevērt vaļā savu maku: pastāv iespēja iztērēt lielu summu un nonākt sarežģītā finansiālā situācijā. Kritiski izvērtē, kas tev tiek piedāvāts, pārbaudi informāciju. Uzdod sarežģītus jautājumus, tad daudzos jautājumos nonāksi skaidrībā.

Zivis

Ja iespējams, šodien nepieņem svarīgus lēmumus, svarīgās lietas atliec uz citu laiku. Ģimenes padomi palīdzēs sarežģītās dzīves situācijās, nebaidies pie viņiem vērsties. Laba diena, lai nodarbotos ar kādu hobiju vai kādu radošu nodarbi. Klausi savu iekšējo balsi!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.