Foto: LETA

Laikapstākļus noteiks anticiklons: pirmās prognozes par novembra sākumu 0

Pievieno LA.LV

Novembra sākumā Latvijā ienāks mitrāks un siltāks gaiss, ciklonu ietekmē bieži gaidāms lietus, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Kokteilis
Viņu ceļš ir bruģēts uz panākumiem: 6 vārdi, kuru īpašniekiem liktenis lēmis valdīt
RAKSTA REDAKTORS
“Viņš mani pagrūda malā…” Priekules nelaimīgajā naktī dežūrējošais apsargs atklāj iepriekš nezināmas detaļas par notikušo
Kokteilis
10 latvieši, kuriem pat mākslīgais intelekts piedēvē kosmiski augstu IQ līmeni 77
Lasīt citas ziņas

Oktobra pēdējā dienā brīžiem līs un snigs, piektdien un sestdien būs maz nokrišņu, pēc tam palielināsies ciklonu ietekme un līs vairāk, kā arī pastiprināsies vējš.

Saskaņā ar pašreizējo “Global Forecast System” prognozi visaugstāk – līdz +12 grādiem – gaisa temperatūra pakāpsies 3. un 4.novembrī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Iespējams, no 6.novembra laikapstākļus noteiks anticiklons, šādā gadījumā laiks kļūs sausāks un aukstāks, vietām var īslaicīgi snigt.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.