Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks lielām un dižām lietām! Horoskopi no 1. līdz 7.aprīlim0

Foto: Pexels

Auns

Ja izvēlēsies darbus, kas viņam ir pa spēkam, neatlaidība palīdzēs paveikt nodomāto līdz galam. Par nelaimi gan, godkāre tā vien aicina celt to, ko nevar nest.

Vērsis

Pārdomu laiks. Ja vien viņš pārāk nepaļausies fantāzijai, šonedēļ gūtās atziņas var izrādīties visai noderīgas nākotnei. Tomēr nevajadzētu aizmirst arī šodien darāmo!

Dvīņi

Laiks un iespējas realizēt jau agrāk ieplānoto. Atliek tikai būt neatlaidīgam un nezaudēt ticību sev. Svarīgi būs arī izvēlēties parei­zās prioritātes.

Vēzis

Pilns enerģijas un visiem spēkiem cenšas īstenot nodomāto. Ar padarīto vismaz viņš pats varēs būt apmierināts. Uz apkārtējo palīdzību un arī atzinību pagaidām gan cerēt tā īsti nevarēs.

Lauva

Planētas tā vien aicina uz neapdomīgu rīcību, kuras sekas vēlāk labot būs grūti. Svarīgi prast glabāt noslēpumus un nedot vaļu emocijām tur, kur labāk uzticēties saprātam.

Jaunava

Nevajadzētu sekot pirmajai prātā ienākušajai idejai. Pirms sākt to realizēt, jāpārliecinās, ka nodomātais nav vien gaisa pilis. Tas gan nenozīmē, ka nevajadzētu sekot savai pārliecībai.

Svari

Ja vien nav steidzami agrāk nepabeigti darbi, vislabāk šo laiku veltīt pārdomām, sapņiem un atpūtai, arī nesteidzīgai kopā būšanai ar sirdij tuvajiem.

Skorpions

Laiks enerģiskai rīcībai. Pie jaunām lietām labāk tomēr neķerties – visticamāk, to nobriešanai vēl nepieciešams laiks. Piemērots periods domstarpību izlīdzināšanai.

Strēlnieks

Laiks lielām un dižām lietām. Viņa idejas un nodomi gūst atzinību apkārtējo acīs. Tomēr jābūt uzmanīgam – reizēm tas, kurš augstu kāpj, var arī zemu krist.

Mežāzis

Daudz dažādu darbu, kurus pildīt īsti negribas. Ja izdosies būt disciplinētam un cītīgam, tikt ar visu galā palīdzēs attapība un neatlaidība. Darba steigā neaizmirst par tuviniekiem!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Darbu netrūkst, un šķiet, ka apkārtējie viņa pūliņus nenovērtē. Tomēr nedēļas beigās būs iemesls priekam par padarīto. Nedēļa veiksmīga ģimenes lietām.

Zivis

Planētas veicina spēju izprast notiekošā būtību un tad jau arī nospraust pareizo rīcības plānu nebūs pārāk grūti. Neatlaidība un uzcītība ļaus iemiesot izsapņoto dzīvē.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.