Laimīgā izglābšanās 0

Latvijas solo motokrosa braucēju komanda Nāciju kausa izcīņas sacensībās Toičentāles trasē Vācijā vakar kā caur adatas aci iespraucās galvenajā A finālā un izcīnīja 16. vietu.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 11
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 46
Dārzs
FOTO. Ziedu pārpilnā vietējā Holande! Daugmalē milzīgās platībās zied narcises un tulpes

Sestdien kvalifikācijas braucienos Dāvis Ivanovs klasē MX2 finišēja 17. vietā, Matīss Karro “MX Open” klasē ieņēma 18. vietu, Augusts Justs MX1 – 25. Kopā iznāca 21. vieta, kas garantēja līdzdalību tikai B finālā, taču ar iespēju tajā pacīnīties par iekļūšanu starp tām 20 komandām, kas startēs A finālā. Karro vakar finišēja pirmais, Ivanovs – desmitais, Justs – 16. vietā, un ceļš uz galveno finālu vaļā. Tajā sekmīgākais bija Matīss Karro ar 13. vietu otrajā braucienā, Dāvim Ivanovam un Augustam Justam attiecīgi 24. un 29. vieta, komandai – 16. Pērn Latvijas motobraucēji Nāciju kausa izcīņā ieņēma 14. vietu.