Lakučs: Mārim jāizārstējas un jānorij neveiksmes rūgtums 0

Mārim Štrombergam morāli jāatgūstas no neveiksmes pasaules čempionātā un jāsaved kārtībā veselība, sarunā ar “LA” atzina “Māra Štromberga aģentūras” treneris Ivo Lakučs.

Reklāma
Reklāma
Cilvēkstāsts
“Naktī izsauca galveno ārstu, bija panika, visi runāja, sačukstējās, baidījās man ko teikt…” Martas mammas Ingas stāsts par dzīves lielākajām vērtībām 12
Kokteilis
Cik tev gadu? Pasaki savu vecumu, un mēs pateiksim vienu svarīgu frāzi, kas tev jāņem vērā tieši šogad
Šoferim, naktī braucot no Rīgas uz Valmieru, vien par mata tiesu izdevies izvairīties no nelaimes, pateicoties cita šofera reakcijai
Lasīt citas ziņas

Māris Štrombergs sestdien pasaules čempionātā Birmingemā finālā finišēja pēdējais, ierindojoties astotajā vietā. Par ķiveres noņemšanu un pēc vairāku sportistu sadursmes un brauciena turpināšanu bez tās latvietim piešķirta diskvalifikācija.

 

„Māris startā aizgāja labi, taču sestā celiņa dēļ mazliet nepaspēja nospiest iekšmalu pirmajā virāžā, pieļāva mazu kļūdiņu un ar to arī viss beidzās. Principā fināls izvērtās gandrīz tāds pats kā pagājušajā gadā, kad Māris izcīnīja sudrabu, tikai ar to atšķirību, ka tad bija platāka trase. Birmingemā saspiestībā nebija izredžu kaut ko atgūt, lai gan Māris ir tāds braucējs, kurš var to izdarīt,” skaidro viņa treneris Ivo Lakučs. “Ko var teikt – vajadzēja uzvarēt pusfinālā un tad būtu labāks celiņš finālā. Diskvalifikācija piešķirta tāpēc, ka pēc kritiena Māris noņēma ķiveri. Ja godīgi, mēs nemaz nezinājām, ka to nedrīkst darīt. Bet šoreiz tam arī nav nozīmes, jo viņš tāpat finišēja pēdējais. Kritienā nekādi savainojumi nav gūti. Vai šī neveiksme pirms Londonas varētu arī dot pozitīvu efektu? Atbildi zināsim tikai pēc olimpiskajām spēlēm, taču es domāju, ka labāk būtu, ja starts Birmingemā izdotos veiksmīgs – svarīga ir pārliecība, ka izšķirošos braucienus vari uzvarēt un izdarīt to šādā trasē. Londonā pirmā taisne būs mazliet garāka. Tagad Mārim, kā viņš pats saka, jānorij rūgtums un jātiek vaļā no angīnas. Viņš iepriekšējā nedēļā saslima un pasaules čempionātā startēja nevesels. Cerams, Kalifornijas saule šim procesam nāks par labu.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc diviem mēnešiem Londonā Štrombergs centīsies aizstāvēt savu Pekinā iegūto olimpiskā čempiona titulu. Tāpat viņš divas reizes izcīnījas pasaules čempionāta zeltu un vienu – sudrabu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.