Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu

Latvijas basketbola izlase pārbaudes spēlē Šauļos piedzīvoja sagrāvi pret Lietuvu ar 62:98. Viesiem, pateicoties Andreja Gražuļa enerģijai abos laukuma galos, laba izdevās vien trešā ceturtdaļa (16:16), bet pēdējā mājinieki samala mūsējos miltos (9:31).

Zaudēta cīņa zem groza (26–38), ļoti slikta precizitāte no tālās distances (2/20, Lietuvai 11/22). Rihards Lomažs guva 14 punkts, Dāvis Bertāns – 10. Dalasas “Mavericks” uzbrucējam pirmā spēle pēc ilgāka pārtraukuma iznāca neveiksmīga abos laukuma galos, trīspunktnieki 2/8, beigās arī uzplaiksnīja emocijas un nācās iet malā ar piecām piezīmēm. Savainojuma dēļ no ierindas izkritis Artūrs Strautiņš.

Pēc labās mācību stundas Lietuvā vakar Latvijas izlasei bija brīvdiena, šodien mūsējie atgriežas zālē. Ceturtdien “Arēnā Rīga” spēle par pirmo vietu pasaules kausa kvalifikācijas grupā pret Serbiju, kas aiz slēgtām durvīm aizvadīja savu vienīgo pārbaudes maču ar Bulgāriju. Tikšanās bijusi tik slepena kā NATO plāni, nevienai no pusēm neatklājot pat rezultātu.