Foto: ekrānuzņēmums/ Instagram, publicitātes foto. Kolāža – la.lv

Latviešu dziedātāja un režisore Liene Greifāne 11 dienu garumā slimnīcā cīnījusies par savu veselību 31

Latviešu dziedātāja Liene Greifāne, kura pirms kāda laika pameta Latviju un pārcēlās uz dzīvi Maskavā, kur viņa apgūst kinorežiju, sociālajos tīklos dalījusies ar savu “mazo uzvaru” – izrādās, 11 dienu garumā viņa slimnīcā cīnījusies ar savu veselību un smagā formā izslimojusi Covid-19 vīrusu.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim? 42
Lasīt citas ziņas

“Instagram” īsajos stāstiņos Liene parādījusi fotogrāfijas, kā izskatās viņas roka pēc slimošanas – vienos vienīgos zilumos un video pastāsta, ka speciāli neviena neko nebija teikusi. Video viņa ierakstījusi krievu valodā.

Foto: ekrānuzņēmums/ Instagram
CITI ŠOBRĪD LASA

“Nebija spēka, bija augsta temperatūra 11 dienas un es biju slimnīcā,” – atklāj dziedātāja un režisore. Lienei bijusi 40 grādu temperatūra vairākas dienas un mediķi nav varējuši izlemt, kādu ārstēšanas metodi viņas gadījumā pielietot. Tikai pēdējās 3 dienās viņu sāka ārstēt ar hormonu terapiju un tad arī temperatūra sāka kristies.

Foto: ekrānuzņēmums/ Covid

“Viss būs labi. Nevajag man zvanīt… Draugi, viss patiešām nokārtosies,” – sacīja Liene.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.