Ernests Gulbis (no kreisās), viņa vectēvs – Alvils Gulbis (no labās).
Ernests Gulbis (no kreisās), viņa vectēvs – Alvils Gulbis (no labās).
Foto: LETA. Kolāža – la.lv

Latviešu tenisista Ernesta Gulbja ģimenē sēras 8

Mūžībā devies ilggadējais “VEF Rīga” basketbola komandas spēlētājs un treneris Alvils Gulbis, kurš ir latviešu tenisista Ernesta Gulbja vectēvs, sestdien ziņo klubs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Asinsspiediens atkal uzkāpis? Noteikti apēdi kādu no šiem 9 produktiem – no tiem noteikti jāizvairās
Kokteilis
Vīrieši ir kā traki pēc sievietēm, kuras bez aizķeršanās var atbildēt uz šiem 6 jautājumiem 1
Elle uz zemes: virs Eiropas nostiprinājies nāvējošs karstuma kupols. Kā tas ietekmēs laikapstākļus?
Lasīt citas ziņas

Gulbis spēlētāja karjeras laikā spēlēja uzbrūkošā aizsarga un vieglā uzbrucēja pozīcijās. “VEF Rīga” viņš pārstāvēja laika posmā no 1964. līdz 1968.gadam.

Kopā ar “VEF Rīga” Gulbis 1966.gadā PSRS čempionātā izcīnīja bronzas medaļas. Trenera arodā viņš “vefiņā” strādāja no 1970. līdz 1974.gadam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvijas PSR izlasē viņš aizvadīja 88 spēles. Spēlētāja karjeras laikā viņš arī pārstāvēja “ASK Rīga” vienību.

Šogad 17.aprīlī Gulbim būtu apritējuši 85 gadi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.