Īrijas policija jeb Garda
Īrijas policija jeb Garda
Foto: PA Pictures.Scanpix/LETA

Latvieti Ingu Īrijā tiesā par drauga slepkavību 1

Pievieno LA.LV

Īrijas Centrālajā krimināltiesā turpinās prāva pret Ingu, kuru apsūdz drauga slepkavībā, ziņo tautiešu portāls “baltic-ireland.ie”.

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

Aizstāvība stingri uzstāj uz to, ka latviete aizstāvējusies.

Portāls, atsaucoties uz Ingas advokāt, vēsta, ka pārim bijušas vardarbīgas attiecības un sieviete jau vairākkārt bija cietusi no sava dzīvesbiedra.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tiesā pretēju liecību sniedza nogalinātā vīrieša Audriusa māsa Rasa, ka “viņai tik ļoti pietrūkst brāļa, ka visu laiku jāraud,” citē portāls.

Viņš esot ļoti smagi strādājis un palīdzējis citiem. Īrijā brālis viņai ir vienīgais radinieks.

Portāls vēsta, ka tiesas sēde turpināsies 31. jūlijā un līdz tam Ingai jāpaliek apcietinājumā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.