Foto: shutterstock.com

Latvija neatzīst Krievijas prezidenta vēlēšanu rīkošanu Krimā 7

Pievieno LA.LV

Latvija neatzīst Krievijas prezidenta vēlēšanu rīkošanu Krimā un Sevastopolē šī gada 18.martā, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

Kokteilis
Cik daudz veiksmes ir tavā pusē? Astrologi sarindojuši zodiaka zīmes pēc to iespējām kļūt bagātam
Kokteilis
FOTO. Par Kulberga sievas Annas kleitu savas domas Francijā esot izteikusi arī Makrona sieva Bridžita 7
Kokteilis
“Noliecu galvu mīļotās priekšā par šo!” Aivis Ceriņš atklāj sirdi aizkustinošus jaunumus
Lasīt citas ziņas

Valsts šādu nostāju ieņem saskaņā ar Krimas aneksijas neatzīšanas politiku, skaidro ĀM pārstāvji.

LETA jau vēstīja, ka Krievijas prezidenta vēlēšanas plānotas 18.martā un tiek izteiktas prognozes, ka tajās uzvarēs līdzšinējais Krievijas valsts galva Vladimirs Putins.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, ĀM aicina Latvijas iedzīvotājus nepiedalīties sporta, kultūras, izklaides un citos pasākumos, kurus prettiesiski anektētajā Ukrainas teritorijā Krimā organizē Krievija.

2018.gada 18.martā apritēs četri gadi kopš Krievijas īstenotajiem Ukrainas suverenitātes un teritoriālās integritātes pārkāpumiem, nelikumīgi anketējot Krimas pussalu un sākot militāru agresiju Ukrainas austrumos. Ar savu rīcību Krievija ir pārkāpusi starptautiskās tiesības un starpvalstu attiecību pamatprincipus, uzsver ministrijā.

ĀM atgādina, ka Latvija neatzīst Krievijas īstenoto nelikumīgo Krimas aneksiju. Ministrija akcentē, ka Latvija ietur principiālu nostāju Ukrainas suverenitātes un teritoriālās integritātes jautājumos. Latvija nosoda Krievijas agresiju Ukrainas austrumos un iestājas par ES sankciju saglabāšanu līdz pilnīgai Minskas vienošanos izpildei, norāda ĀM.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.