Foto: TASS/Scanpix/LETA

Latvijā tiks pagarināta ārkārtējā situācija 1

Pievieno LA.LV

Ārkārtējā situācija Latvijā tiks pagarināta, bet par termiņiem valdība lems jaunnedēļ, šodien masu medijiem pavēstīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Kokteilis
Padomju cilvēka ieradumi, kas noved pie nabadzības: no tiem jau sen bija jāatsakās
Kokteilis
“Cilvēce tiks pārrakstīta!” MI-Nostradama nākotnes pareģojumi padara cilvēkus mēmus 24
Kokteilis
Īsti sargeņģeļi! Šajos datumos dzimst pasaulē labākās krustmātes – numerologi apstiprina
Lasīt citas ziņas

“Skaitļi liecina, ka ārkārtējās situācijas pagarināšana ir realitāte, bet pagarinājuma termiņš varētu būt redzams jaunnedēļ pēc nedēļas datu apkopošanas,” teica ministre.

Covid-19 maina dzīvi pasaulē un Latvijā
CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka, pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība vairākas reizes ir pastiprinājusi Covid-19 ierobežojumus. Galvenās iestādes ierobežojumu kontrolē ir Valsts policija un pašvaldību policijas.

Covid-19 izplatības ierobežošanai valstī no 9.novembra līdz 6.decembrim izsludināta ārkārtējā situācija un noteikta virkne ierobežojumu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.